Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Premens segíthet rendbetenni...

A Premens segíthet rendbetenni a ciklusom és teherbe esni?

Figyelt kérdés
Minden hónapban mensizek, csak 10 napig tart. Emiatt is lehet nehezebben esem teherbe. Olvastam a Premensről, használhat?
2011. márc. 8. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a cickafark+palástfüvet: a ciklusod első napján kezdd el inni a cickafark teát 14 napig. Utána idd a palástfű teát, amíg meg nem jön vagy pozi nem lesz a teszt :)
2011. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) A cickát már iszom 6 napja, most vadászom a palástfüvet :) Szóval szerinted ezzel a kombinációval sikerülhet? :)
2011. márc. 8. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sokaknak sikerült már ezzel, akár több évi próbálkozás után is :)

(Majd légyszi írd meg hol lehet palástfüvet szerezni, mert azt sajna én sem kapok sehol!) :Oű)

2011. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szuper :) Persze, megírom :) A Bp Keletinél lévő Rossmannban tuti, hogy nincs, ott már kerestem. A páromat ráizzítom, hogy keresse ő is! Ha sikerül venni, megírom, hogy hol :)
2011. márc. 8. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azért ajánlom a Premens tablettát.Én menstruáció előtt több napig barnáztam,ezt teljesen megszüntette.
2011. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én nagyon ajánlom a premenst, én napi egyet szedtem menzitől kezdve e mellé ittam a cickát meg a palástot,és szedtem az elevitet napi egyet.Első barátcserjés hónapomon sikerrel jártam:)3 hónapot írnak,de nekem is és itt sokaknak rögtön használt a babásodásban is:)5+2 km:)

Sok sikert!

2011. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Keresgéltem palástfűre:

[link]

[link]

[link]


Szerintem ha máshol nem találtok, akkor érdemes netről rendelni

2011. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2011. márc. 9. 04:23
 9/10 anonim ***** válasza:
szia.Sikerült azóta a baba?tapasztalatod a premens-el?én most kezdtem szedni.
2011. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szia! nem kezdtem el, és baba sincs még. a progeszteronszintemmel van baj valószínűleg. sok sikert! :)
2011. okt. 1. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!