Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Maca Vibe vélemények? Segíthet?

Maca Vibe vélemények? Segíthet?

Figyelt kérdés
Most vettem a páromnak mert kevesebb spermája van mint ami kéne. És az lenne a kérdésem van itt olyan akiknek segített, és baba is lett belőle?
2011. júl. 27. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, segített, nagyon is, áldom aki kitalálta, most vagyok hét hetes, előtte meg három évig szenvedtünk:))öt vagy hat hónapig szedte a macát, c vitamint és e vitamint és bika lett belőle:))urulógus is kérdezte, hogy mivel etettem az embert, hogy hatvan millióval több lett a spermája:))
2011. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jóóóó! Gratulálok Nektek! Remélem nekünk is beválik:)
2011. júl. 28. 07:49
 3/3 anonim válasza:

Respekt!


4 éve szedem a Maca Vibe-t kisebb-nagyobb megszakításokkal. Nem elsősorban a gyermekvállalás miatt. Hanem miért?


Sokan azt hiszik, hogy a kis tabletták csak azért jók, mert könnyebbé/lehetségessé válik az utódnemzés, ill. nő az egészséges utód valószínűsége. Vagy mert jobban össze lehet fröcskölni a barátnőt/nejet/szeretőt. Igen, erre is tök jó! MEG:


Aki szedett ilyet valaha, pár nap után megtapasztalta, mennyivel energikusabb, aktívabb. Jobban alszik, nyugodtabb, jobban tud koncentrálni. Élettani hatásai messze jobbak, s tovább mutatnak a férfiúi problémák orvoslásán!


Elég drága szerről van szó. Vettem már 4000-ért, és 6200-ért is. Utána kell menni, s ahol a legolcsóbb, ott jó bevásárolni: 2-3 doboz. Mert ha az utolsó levélnél jut eszünkbe, hogy elfogy, kezdehetjük újra a kúrát.

A magam részéről C-vitaminnal, Magne-B6-al, cinkkel szedtem.

Ha le akarunk állni vele, csak lassan! De tényleg!!

Egyik napról a másikra ha abbahagyja az ember, nincs az a kávé-enegriaital mennyiség, amivel "úgy működnénk", mint a Macával. Szóval csak módjával, azt javaslom. Pl: napi kettő, egy hónap múlva napi egy tabi, két hónapig. Utána nem vesszük annyira észre.

Nem, nem okoz függőséget, de LÉNYEGESEN javítja a vitalitást! Szerintem.

Megjegyzem, a Forever Living, és egyéb Maca készítményeknél nem tapasztaltam ugyanazt a hatásfokot, mint a Vibe-nél.


A menyasszonyom sem elégedetlenkedett, pontosabban elismerően, csodálkozóan tett igen jóleső, pozitív megjegyzéseket a hálószoba-eseményekről.


Még annyit a gyermekvállalóknak:

Nem hiszem, hogy csodaszerrel van dolgunk.

Ha babát akartok, le kell állni a piával, leginkább a töménnyel. Csak ritkán, keveset, és minőségit. Ugyanez áll a cigarettára. A gyorskajára is! Sőt, még csak arra kell figyelni igazán!!

Sok-sok gyümölcs, nekem a tapasztalataim az mondatják, hogy "piros gyümölcsök", és bár nem piros, de: ananász!


Örömteljes próbálkozást!


ancient

2012. jún. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!