Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S. Csajok! Lemaradtam...

S. O. S. Csajok! Lemaradtam az ovuról?

Figyelt kérdés
Vasárnap halvány pozi ovu teszt este, hétfőn erősebb, de nem két egyforam színű vonal jelent meg. Ma reggel kiváncsiságból csináltam egyet, brutál pozi lett, nagyon erős 2. csíkkal. Délelőttől kb. este 6-ig erős hasfájás.... Szombat este voltunk együtt utoljára, a ma estére várt erős pozira tartogattam apát.... De ma este már halvány pozi ovutesztem van (bár egész nap egy falatot sem ettem idő hiányában, nem tom ez számít-e).... És a hasfájásom is elmúlt... Akkor szerintetek lecsúsztunk, ha ma este akciózunk?
2011. márc. 8. 20:25
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Addig taktikáztunk, míg lemaradtunk??? Megőrülök!!!!!!!!!!!
2011. márc. 8. 20:28
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugi,ha szombat este voltatok együtt akkor a spermák még csak 2naposak,így ha ma volt péd akkor biztos sikerült célba érniük a fiuknak,ugyanis a spermák akár 3napig is eléldegélnek odabent.
2011. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Na n is ugyanígy vagyok, nekem ma ugrott meg a hőm, de nagyon, nekem tegnap fájt a hasam. Ma már egyeltalán nem..Mi is csak szombaton tudtunk együtt lenni.. De lehet nem csúsztunk le semmiről.. Drukkolok nagyon Neked...
2011. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Reggeli vizeletből nem szabad csinálni én úgy tudom...
2011. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi, csajok. Bizakodom, és ma azért elkapom a párom. :) Hátha... Amúgy tudom, hogy reggeliből nem lehet, ill. nem megbízható, de van pár tesztem, így ellőttem egyet kiváncsiságból. Amúgy azóta ettem, és újra csináltam egyet, és az most már lényegesen erősebb két csíkos. Így nem tudom már, hogy mi van.... De nem is értem.... A hasfájás végülis mikor van? Hasfájás előtt, alatt, után kell együtt lenni?

Kedves második szurkolok!!!!!!! Aztán írj, hogy mi lett!!! :) Duplacsíkos HCG tesztet nekünk! :)

2011. márc. 8. 21:30
 6/19 anonim ***** válasza:
Sajnos én már ma nem tudok együtt lenni a párommal mert beteg..Pedig ma ugrott meg a hőm.. :( A szombat meg elég messze volt. De ki tudja.. Lehet most jön össze nekünk. :)
2011. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Meglátjuk, bár a szombatban én sem nagyon bízom... Én nem hőmérőzök, így ilyen támpontom nincs....
2011. márc. 8. 22:08
 8/19 A kérdező kommentje:
Aznap este (reggeli erős pozis nap és ugyanaznap este halvány pozi) összebújtunk, de félek, hogy lemaradtunk... Annyira nehéz ez a várakozás minden hónapban...
2011. márc. 10. 22:22
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehettek ilyenek? Ez szörnyű! Azért szexelni, hogy legyen gyerek. Ahelyett, hogy csak szeretnétek egymást aztán jön, amikor jönnie kell! Ezen sok pasi kibuki! Én a helyetekben nagyon vigyáznék! A végén lesz gyerek, de férj meg apa nem biztos! Ne taktikázzatok!
2011. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Pontosabban figyelni a jeleket és csak azért szexelni. Meg most felment a hőm, elkapom a páromat. De romantikus! És még nektek kellenek az érzelmek.
2011. márc. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!