Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok ez a Pregnyl miatt...

Csajok ez a Pregnyl miatt lenne még? /teszt, kép/

Figyelt kérdés

Ma vagyok a Pregnyl beadása utáni 10. napon. A felsö teszt tegnapelötti , a közéspö mai reggeli elsö vizelet, és a legalsó pedig mai délután fél 1. Kicsit nem jo minöségu a kép, de ma reggel elsö pisibol majdnem tök nega, és délután pedig kezd erösödni? Ma vagyok az inszem utáni 8. napon. Mi lehet ez? Összes teszt egyforma márkáju 25-ös? Szerintetek? Terhesség végett pozitivnak még korai, viszont a reggeli teszt tök nega.

[link]



2011. okt. 28. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem jo uton haladol!! ez mar halvany pozitiv!!
2011. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi!de gondolod hogy ilyen koran kimutatna a terhesseget?nekem valami fura.majd ket nap mulva tesztelek
2011. okt. 28. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Mindegyiken látszik halványan. :) Ez jó! :) :) :) Várj két napot, és ha erősödik a csík, reménykedhetsz! :)

Sok sikert! :)

2011. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszi!akkor megprobalom talan hetfon.tegnap mar kezdtem erezni hogy fura a cicim,ma meg arra keltem hogy kicsit faj inkabb oldalt,es feszul a hasam.istenem csak ne a menzi legyen megint...

ez volt az elso inszemem orulnek ha sikerulne

2011. okt. 29. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!