Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérvételből mikor mutatható...

Vérvételből mikor mutatható ki legkorábban a terhesség?

Figyelt kérdés
Ha peteéréskor voltunk együtt, azt követően hányadik napon lehet a vérvétel eredménye pozitív?
2011. márc. 8. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyanakkor mint a sima terhestesztnél.

Szóval csak emiatt vérvételre menni fölösleges.

2011. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy pontosan válaszoljak: kb 2 hét.
2011. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy a vérvétel előbb, kimutatja mint a vizeletteszt, csak azt nem tudom mennyivel előbb. Minden nap számít, mert veszélyben a munkahelyem.
2011. márc. 8. 22:54
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem hivd fel a háziorvosod és kérdezd meg!én ezt tenném a helyedben,esetleg ha van nőgyógyászod akkor őt.

drukkolok

2011. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

2-3 nappal mutatja ejőbb, mert a vérben ennyivel előbb jelenik meg a HCG mint a vizeletben.

2011. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez azt jelenti, hogy már a 8.dpo-n kimutathatja?
2011. márc. 12. 14:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 28. ciklusnapon kellett mennem Béta-HCG néven kellett levetetnem a vért. Azt mondta a dokim, hogy hamarabb kimutatja, mint a tesztek és bíztosabb. Sok sikert
2011. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2-3nappal előbb már a vérből kimutatható,legalábbis engem 2-3nappal hívtak vissza és vérből állapították meg hogy -.Aztán meg jött 2nap múlva.
2011. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha kirúgnak, és később beigazolódik, hogy a felmondásod napján terhes voltál, akkor kötelesek visszavenni. Tehát nyugi! Felesleges ezért vérvételre menni. Nálunk a cégnél is volt ilyen kolléganő. Kirúgták, aztán két hét múlva kiderült, hogy babás, és visszavették. Nyilván egy napot sem dolgozott, hanem rögtön táppénzes volt.

munka törvénykönyv:

BH2005. 366. Ha a felperes munkavállaló-nő a munkáltatói rendes felmondáskor nem tudott terhességéről, ezt követően az - elsőfokú eljárásban erre alapított felmondási tilalom alapján - jogszerűen kérheti az intézkedés jogellenessége megállapítását. Nincs olyan jogszabály, amely a keresetváltoztatás elbírálását az időhatáron kívüli további feltételtől tenné függővé [1952. évi III. törvény 146. § (1) bekezdés; 1992. évi XXII. törvény 90. § (1) bekezdés d) pont].

2011. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm szépen a tájékoztatást! Holnap valószínűleg átveszem a felmondási papirjaimat, aztán majd meglátjuk mi lesz. Köszi még egyszer mindenkinek!

2011. márc. 16. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!