Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. dpo-n 10-es erősségű...

9. dpo-n 10-es erősségű vizeletteszttel, vagy inkább vérvételből mutatható ki a terhesség?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 21:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
Én ma teszteltem, a 9. dpo-n. Qupido, és ONe Step (vaterás) tesztekkel. Mindkettő negatív lett. Viszont szerintem babás vagyok. Szóval ne pazarolj tesztet még! A vérvételnek mire meglesz az eredménye, addigra pedig a 10-es teszt is kimutatja majd.
2011. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Miből gondolod hogy babás vagy? A vérvétellel kapcsolatban azt mondta a doki, hogy még aznap van eredmény, de azt nem beszéltük meg hogy hányadik dpo-n érdemes levetetni. 9. dpo-n szerinted már kimutatná a vérvétel?
2011. márc. 17. 21:56
 3/22 anonim ***** válasza:

9. dpo-n ilyen lett a 10-es tesztem.

[link]

2011. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Második babára várunk, ovunál erős fájdalmam van, így tudom, mikor van. Szerencse a szerencsétlenségben. Elvileg jókor voltunk együtt. Tüneteim alakulnak, és jóstesztelek. 3 reggel csináltam eddig LH tesztet, és napról napra egy hangyányit erősebb a második csík. Múlt hónapban is jósteszteltem, de akkor ovu előtt 4 nappal, és ovu után jó pár nappal tudtunk csak együtt lenni, és mensesz előtt egyértelmű negatív lett a jóstesztem. Direkt megcsináltam, hogy tudjam ilyenkor is megjelenik-e a két csík, vagy csak akkor ha van valaki a pocakban. Szóval nagyon bizakodom, de iszonyú ez a várakozás... Már csak egy 10-es tesztem van, azt akkor fogom ellőni, ha az LH tesztemen két egyforma erősségű csík van.

Azt meg, hogy vérvételből mikor lehet kimutatni, nem tudom, de ha te is ilyen őrült türelmetlen vagy, mint én, akkor egy próbát megér. AZ előbb kimutatja az 1000 %. Szurkolok, nagyon!

2011. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mire egyforma lesz a két csík az LH teszteden, addigra egy 25-ös erősségű teszt is ki fogja mutatni a terhességet. Tapasztalat.:)
2011. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Hányadik dpo-nál tartasz? Hányadik napnál tervezed ellőni a 10-es tesztet? Sajnos már 3 éve próbálkozunk a második babával. 3 inszemen is túl vagyok, de már csak ebben a hónapban próbálkozunk, aztán feladom. Lesz ahogy lesz. Örülök annak hogy már van egy gyönyörű és egészséges kisfiam. Lehet hogy nekem csak egy babát szántak az égiek. Neked drukkolok nagyon!
2011. márc. 17. 22:39
 7/22 A kérdező kommentje:
Mármint az előző kérdésnél a 22.16-os válaszolóra gondoltam.
2011. márc. 17. 22:41
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
9. dpon nem fog neked az orvos vérvételt csináltatni.
2011. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

7. dpon kezdtem, ma vagyok a 10-en. Épp hogy erősödik a 2. csík. Csak nem bírtam magammal, ellőttem a 10-es tesztem reggel, de még negatív. 22-re nem várom...

Kedves Kérdező! Neked szurkolok nagyon, de nagyon!!!!! Ha nem sikerül, ne add fel! Biztos össze fog jönni, amikor nem is gondolnád. De szorítok, hogy ez a hónap legyen a te hónapod! Minden jót, aztán írd mega fejleményeket.

2011. márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
sorstárs vagyok,a reggeli tesztelök között,nekem is nega 8dpo-n,hülyeség volt tesztelni de nem birtam magammal.én ugy gondolom hogy vérböl elöbb kimutatható,ha gyors el tudsz lépni vérvételre akkor hajrá,ha egy két napon belül nem akkor meg érdemes már tesztelni is.szia
2011. márc. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!