Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előváladéktól terhes? Van,...

Az előváladéktól terhes? Van, akinek tényleg így csúszott be a baba?

Figyelt kérdés
Bocsi,a buta kérdésért,de több,mint egy hete késik,holnap veszek egy tesztet,de csak péntek reggel első vizeletből csinálom meg.Óvszerrel védekezünk,és a párom szerint kizárt,h terhes legyek,mert nem szakadt ki a gumi egyszer sem,DE az az igazság,h a gumit nem az elején húzza fel,sokszor csak a vége felé.Tudom,h az előváladék is tartalmazhat életképes hímivarsejteket,de a párom szerint így is kizárt...
2011. márc. 9. 19:52
 1/10 anonim válasza:
100%
Nyugi, szerintem nem vagy az. Mi is barátommal nélküle csináljuk sokszor, és a végén húzzuk fel vagy veszi ki. Nekem most 11 napot késett, de megjött. Szedtél antibiotikumot mostanában?
2011. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Unokatesóm konkrétan az előváladéktól lett terhes (legalábbis semmi másra nem tudták visszavezetni). Most 1,5 éves a kisfia.
2011. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első válaszoló!Nem ijedtél meg,h ennyit késett?

Egyébként nem szedtem semmilyen gyógyszert jó ideje...


Ha mégis lenne baba megtartanám,bár még nem terveztük-csak azért kérdeztem,mert a párom szerint feleslegesen idegeskedünk,de engem idegesít,mert még soha nem késett ennyit...

2011. márc. 9. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

A párom így, a párom úgy...

Bocs, de ő könnyen ilyen laza, nem az ő testében fog kifejlődni egy gyerek, nem neki kell megszülni, nem ő fogja szoptatni, nem ő fog állás után kajtatni kisgyerekkel, nem ő marad ott, ha szétmentek.

Akkor is élheti világát, legfeljebb lelép, te meg ott maradsz a gyerekkel, hát kit érdekel...???

Hogy tudtál ilyen trehány, felelőtlen alakkal összejönni?


Az kizárt, hogy Ő teherbe essen.

Ő nem is ideges...


TE meg állj a sarkadra, és ha most megúsztad, akkor legközelebb addig ne dughassa be, amíg nincs rajta gumi. Vagy ő húzza fel, vagy te a bugyidat.


Ennyi.


Ez így olyan, mint az orosz rulett, semmivel sem megbízhatóbb megoldás, mint a megszakított közösülés gumi nélkül.

2011. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megtartanánk a babát,a párom nem olyan "trehány",mint amilyennek gondolod,csak nyugtatni akart,azért mondta,h feleslegesen idegeskedek,mert ő is szeretne gyereket,csak még 1-2 év múlva terveztük a családbővítést.
2011. márc. 9. 20:27
 6/10 anonim válasza:
Első vagyok és 18/L. Nem aggódtam igazából, mert tudom, hogy a stressz is nagy részben befolyásolja. Éreztem, hogy meg kell jöjjön, meg nálam jelentkeztek a PMS jelek is: pattanás, kisebb dolgokon kiakadás stb. Ez mindig megnyugtat. Antibiotikumot is szedtem. Meg ha nem termékeny napon csináltátok, kevesebb az esélye is...
2011. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100 nőből egy év alatt ezzel a módszerrel 35 terhes lesz. A párod egy idióta, igen, van esélyed a terhességre nem is kicsi.
2011. márc. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm védőnő és mindig óva intett attól, hogy védekezés nélkül szerelmeskedjek. Még egy "kis időre" se engedjem meg a páromnak, hogy belém hatoljon, mert annak is lehetnek életre szóló következményei. A sors fintora, hogy én így sosem lettem várandós, ellenben ő már egy két éves kisfiú nagyon boldog anyukája. Tehát garancia nincs, úgyhogy inkább védekezzetek az első pillanattól és ne úgy, hogy én védekeztem, de a párom erősebb volt. :-D
2011. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

sziasztok!

a párom nem idióta egyáltalán,csak jobban megijedt,mint én,ezért magát akarta nyugtatgatni azzal,h kizárt,h terhes vagyok,de másnap úgy ébredt fel,h reméli,h kisbabánk lesz,és már azon járt az esze,h hogy rendezzük be a szobát,stb. Kérdeztem,h mi történt vele éjszaka,és azt mondta semmi,csak felnőtt:) és nagyon csalódott lenne,ha a teszt negatív:( reggel elújságolta az anyukájának a hírt,h lehet,h kisbabánk lesz,elmondta az egyik munkatársának is,akivel nagyon jóban van... nagyon lelkes volt,és tényleg csalódott,mikor a teszt negatív lett:( (ma reggelre meg is jött) Azért ijedtünk meg,mert a körülményeink még nem "tökéletesek",mert még egyetemista vagyok,nincs egy év munkaviszonyom,és ráadásul a szüleimnél lakunk(a párom már dolgozik).De a babát mindenképp megtartottuk volna(már sokat beszéltünk arról,h gyerekeket akarunk,már a neveink is meg vannak,sokat ábrándoztunk már róluk),és belegondolva,h mennyi segítséget kaptunk volna a szüleimtől,és párom édesanyjától(amiről biztosítottak minket),igazából mindene meg lett volna,és fölösleges volt az ijedtség is:) csak normálisan gondolkozva nem akartunk úgy mond a szüleim nyakára szülni,de most már úgy vagyunk vele,h bármikor jöhet a baba,halasztok egy fél évet,amíg még a szüleimnél lakunk,aztán albérletbe költözünk,amíg a saját ház össze nem jön,és levelezőn folytatom a sulit...nem vagyunk már kamaszok,én elmúltam 20,a párom meg már 30 is,csak azért nem költözünk még el itthonról,mert fölösleges lenne egy csomó pénzt albérletre költeni,mikor itt a nagy szülői ház,ahol kényelmesen elférünk(és még a babának is lenne hely).

Szóval köszönöm a válaszokat,de a párom nem trehány,és főleg nem idióta

2011. márc. 12. 10:24
 10/10 A kérdező kommentje:
tökéletes apja lesz a születendő gyerekeinknek:)
2011. márc. 12. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!