Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor baba van a dologban...

Most akkor baba van a dologban vagy valami más?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy október 11 re nem vártam,12. én csináltam egy tesztet negatív lett aztán 24. én megint csináltam egy ugyan olyan tesztet és az is negatív lett, azóta nem teszteltem megint, a mellem az nőtt,érzékenyebb is és feszülősebb és belülről fájdogálni szokott van ugy hogy nyilalgat, pár nappal ezelőtt volt olyan hogy minden nap görcsölgetem a baloldalt a méhemnél néha szurkál.a cicim menzi előtt egy héttel szokott el kezdeni nagyon fájni érzékeny lenni.Szerintetek ez most akkor mi?orvossal még várni akarok.mikor együtt vagyok párommal van ugy hogy utána fura érzésem van mint ha tompa görcsök lennének.
2011. nov. 4. 09:43
 1/6 anonim válasza:
Tesztelj egy másik fajta tesztel még 1-et.
2011. nov. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most sokat émelygek,a cicim érzékenysége fokozódása elmúlt.

Sőt már nem is olyan érzékeny és olyan érzésem va sokszor mint ha erős folyásom lenne!

Szerdán szerintem megint tesztelek!

2011. nov. 6. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
En a helyedben elmennek dokihoz, mert ha van baba akkor mar latni fogja. Ha meg nincs akkor legalabb megmondja mi a baj. Szoritok neked.
2011. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 7. 11:12
 5/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Teszteltél ma újra? Kíváncsi vagyok! :) Én 12-re nem várom még csak... Azt mondtad tesztelsz még szerdán, sikerült?

2011. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem nem teszteltem szerintem holnap fogok.a mellfájásom egyre jobban enyhül szóval elég fura...
2011. nov. 10. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!