Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Páromnál gyulladást találtak,...

Páromnál gyulladást találtak, andrológia vizsgálatnál, augmentint kapott? Sikerül kikezelni a gyulladást? Sikerült utána a baba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Az én páromnál sok baktériumot találtak és fehérjét. Elküldték tenyésztésre is, de negatív lett mindig az eredmény, így nem kapott semmit. A C vitamin és az E vitamin sose árt a spermáknak. Érdemes szedni. Most 9. hetes terhes vagyok! :)
2011. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De jó, örülök és gratulálok a babához:) Akkor ezek szerint ez nem lehet kizáró ok? Nem értem.

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!


Ha nem nagy kérés, priviben leírnád pontosan milyen volt az eredmény? Csak összehasonlítás képen.

2011. márc. 10. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!