Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hány hetes terhes...

Most akkor hány hetes terhes is vagyok? Nektek volt már ilyen hogy sokadik vizsgálatnál mondja a doki hogy már az elejétől kisebb a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam ultrahangon és azt mondta a doki hogy kisebb a baba már az elejétől fogva.elvileg 27+6vagyok,de azt mondta a doki hogy valószinű hogy később fogant.utoljára október 1.jén volt meg és 28 naposak a ciklusaim.A baba méretei ezek voltak tegnap. BPD:62mm,Thorax:61,6mm,Femur:48,6mm.
2011. ápr. 14. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, kisebb a babád és kész.:D Nálam meg idősebbnek írták be, mikor 100%, hogy akkor fogant, amikor én tudom, hogy fogant.

Az is lehet, hogy később behozza.

2011. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ahhoz képest hogy holnap kezdem a 28.hetet nagyon kicsi a hasam és ez is aggaszt.estére bejelentkeztem 4Dre remélem minden rendben lesz.
2011. ápr. 14. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:

barátnőmnek végig pici babát "ígértek".aztán megszületett a 4100gr-os kslánya.a 4D lehet pontosabb lesz már, de ne foglalkozz ilyenekkel.

sok boldogságot

2011. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne izgulj! Nálam sem tudták pontosan megmondani, hogy mennyi idős terhes vagyok folyton változott hogy mikor fogok szülni. Nem foglalkoztam vele. Az utolsó mensimhez képest jóval fiatalabb volt a baba. Az, hogy nem látszik még rajtad az lehet, hogy sportoltál és erősebb a hasizmod de majd meg fog nőni. Nem tudom milyen a test alkatod de lehet, hogy szélesebb a csípőd is ott még elfér a baba. Meg lehet, hogy ti sem vagytok magasak akkor miért lenne nagy. Nem minden hónapban nőnek ugyan annyít, ha megszületik akkor fogod tapasztalni, hogy mennyire így van. Még sok időd van és még nagy baba lehet.

2011. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 héttel többet mondanak, mint a menstruáció szerinti! Ez van majd hamarabb összecsomagolok:)
2011. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most már megnyugodtam.Ma este voltam 4Dn minden rendben van 5 nappal vagyok elszámolva így a szülésem dátuma nem július 8 hanem 13.A picivel minden rendben,bár végigaludta az egészet,a doki próbálta felkelteni,bökdöste,oldalra fordított,csokit etetett velem,de semmire nem reagált,csak nyugodtan aludt a kisfiam.966dkg és ma vagyok 27+1.azt mondta a doki hogy kb 3kilóval fog születni a pici.van haja is bár nem sok de nem lesz kopasz,ahogy a doki mondta.nagyon édesen aludt mind a 2 lába az arca előtt volt,úgy hogy a nagylábujja érintette az orrát.:)nyitva volt a szája úgy aludt,pont ahogyan az apukája szokott.:)kis pisze orra van.nem tudott róla a doki olyan jó képet csinálni mert a lába is az arca előtt volt meg a méhlepénynek támasztotta a kis fejét,mintha csak egy párnán lett volna a feje.a doki etetett velem csokit és amikor lenyeltem a csokit a baba kettőt kortyolt a magzatvízből,és ennyi.:)sehogy nem tudtuk felkelteni.:)ha kiváncsiak vagytok rá holnap mutatok nektek egy képet róla.most olyan boldog vagyok hogy láthattam a kisfiamat.:)3 hét múlva megyünk megint,de akkor iszok egy pici kávét előtte hogy ne aludjon!:)
2011. ápr. 14. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!