Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-en nem vartam, es meg nem...

5-en nem vartam, es meg nem jott meg, szerintetek lessz ebbol meg pozitiv?

Figyelt kérdés
a tegnap teszteltem,es negetiv lett,ennyit meg soha nem kesett,a mellem ma elkezdett fajni,es a melltartot fel sem tudtam venni,mert kicsi lett,de ez most komolyan,mintha egyik naprol a masikra meg nolt volna egy meretet!!a mehemnel is erzek feszulest!massal is elofordult mar hogy a teszt csak kesobb mutatott pozitivat?
2011. márc. 10. 14:18
 1/10 anonim válasza:

A biztos módja, hogy tudd az ha csinálsz tesztet! Tüneteid nincsenek még? Enyhe görcsölés vagy rosszullétek?

Én a korai időszakban csak a gyenge görcsölést éreztem és fájt a fejem. Menj el dokihoz ő biztosan 100%-os választ ad a kérdésedre! Sok sikert!

2011. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
meg mindig nem jott meg!!!azota tesztet nem csinaltam,holnap akarok tesztelni!!,de azota mar fajnak a melleim,megvannak duzzedva,es ma reggel hanyingerem volt!!!
2011. márc. 13. 13:28
 3/10 eszo ***** válasza:

szia!


én nagyon drukkolok, és nagy esély van a babára, hiszen már több mint 1 hete késik!


nagyon szorítok!

majd írd+ az eredményt!!!

2011. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is 5-re nem vártam. Voltak nekem is ilyen tüneteim mint neked. Nagyon reménykedtünk és erre tessék egy hét késéssel ugyan, de megjött a nem várt! Olyan csalódás volt, mert még sosem volt ilyen késés és ennyi tünet... Neked azért nagyon szorítok!!!
2011. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszonom a szurkolasokat,de nekem is ma meg jott,igaz nagyon enyhen,de meg jott!!!velem is pont ez a helyzet mint veled kedves utolso,mert meg nekem sem kesett ennyit soha,es iszonyatos csalodas tud lenni,amikor mar az ember bele eli magat,hogy na most aztan sikerult....erre fel meg tessek!!!kedves utolso jo volns ha tartanank a kapcsolatot,mert ugy latszik mi egy cipoben jarunk!!!amugy ti miota probalkoztok?
2011. márc. 13. 19:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,tudom milyen érzés.Én a múlt hónapban jártam így,késett egy hetet aztán megjött,de a következő hónapba meg már terhes lettem.1 hete teszteltem erős pozitívat.Mi 8 hónapot próbálkoztunk mire sikerült.Most mikor megint késett egy hetet,azt hittem hogy biztos megjön mint előtte,aztán mégse.Szorítok nektek hogy következő hónapba ti is sikerrel járjatok.
2011. márc. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszonom!!
2011. márc. 14. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:
nem jött be a rózsaszín bugyika.............
2011. márc. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne veled tartani a kapcsolatot,mert ha más nem hát tartanánk egymásban a lelket, ha nem sikerülne... Egyébként mi kb. 1/2 éve próbálkozunk.
2011. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az utolso elottinek uzenem,hogy most mar szanalmas vagy........de ha tenyleg nem birsz magaddal.akkor huzd a fejedre a rozsaszin bugyimat!!! :)
2011. márc. 16. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!