Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt olvastam, hogy a hidegrázá...

Azt olvastam, hogy a hidegrázás is utalhat babára. Többszür ráz a hideg, mindez meleg szobában történik.24-én kellene nem megjönnie. Van hasszúrkám is 4-5 napja. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is 24-ére nem várom, nekem is volt fázásos hullámom, hasszurkám, de elmúlt. Most már csak émelygés van, meg 37 körüli hő. Azért reménykedek... :S

Mikor tesztelsz? Drukkolok!

2009. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ezek nagyon kevéske szubjektív tünetek, ami lehet a babától, de a PMS-től is, mert gyakorlatilag hőemelkedésed van mindkét esetben és attól ráz a hideg. a hasszúrka meg annyira nem definiálható pntosan, hogy nem alap arra, hogy válaszoljunk a kérdésre, hogy baba vagy nem baba.

Viszont a jóstesztelés reggelente már mutathat valamit, én a helyedben inkább azt próbálnám meg, mert az objektív és nem csak a tüneteket vizsgálgatod magadon, mert ha nagyon odafigyelsz, végül mindent be tudsz beszélni magadnak.

ha reggelente meg erősödnek a csíkok akkor az a biztos(abb) jel.

2009. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen jól mondta az előttem szóló ez lehet PMS tünet is. Én a peteérés óta szinte minden nap veszek észre valami tünetet magamon de ettől még nem élem bele magam mert nagyon sokszor csalódtam már (2 éve szeretnénk babát). És ha jobban belegondolsz a legtöbb PMS-es tünet megegyezik az áldott állapotban lévő nők tüneteivel. Ja és mellesleg amíg itt olvasgatok a kérdések között már egy fél doboz savanyú káposztát megettem, de ez is csak a képzelgések következménye, szerintem. Azért szorítok neked, hátha baba...
2009. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a hidegrázás nem terhes tünet. Erre egyáltalán ne is gondolj! A hasszurka pedig szerintem azért nem jelent semmit, mert a menstruáció előtt is érezheted. Nekem pl. feltünt, hogy mielőtt eszembe sem jutott a baba, sohasem volt hasszurkám. Mióta nem szedem a tabit (4 hónapja), szinte nem tellik el nap nélküle, hogy ne érezném. Csak azt a tanácsot tudom neked adni, hogy amig nem jön el a mensi ideje, próbálj nem foglalkozni vele! Én is ezt próbálom tenni. Ha nem ezen rágódsz a nap minden percében, akkor szerintem nem is fogsz akkorát csalódni, ha mégis megjön. Mert ha túlzottan beleéled magad, mert már beképzeled a terhes jeleket, annál rosszabbul fog esni, ha mégsem vagy az, illetve talán azt is el tudod ezzel kerülni, hogy tulzottan görcsössé váljon az akarás.
2009. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!