Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtermékenyítés, beágyazódás,...

Megtermékenyítés, beágyazódás, hcg termelődés, terhességi teszt. Hogy van pontosan?

Figyelt kérdés

Bocsánat mindenkitől, valószínű én vagyok az xxx-edik, aki ezt kérdezi: tegyük fel a tényt, hogy márc. 2-án (szerda) volt a megtermékenyítés. Onnantól kezdve a beágyazódás ilyen 6. naptól kb 10-12. napig tart (márc. 12-14 a vége) Jól tudom???

A másik pedig: A hcg termelése az mikortájt indul(hat) be? Beágyazódástól, vagy a beágyazódás befejeződésétől?

Ma reggel csináltam tesztet ami negatív lett(gabriel), és ma volt nagy valószínűséggel a megtermékenyítés 10 nappal ezelőtt.

Szerintetek lehetek állapotos, vagy ne reménykedjek?

(Tipikusan mindjárt megjön érzésem van 3 napja, rosszalkodik kicsit a gyomrom. Fenntartom a tényt, hogy lehet, hogy csak beképzelem...)

Kérlek aki volt hasonló helyzetben, van van valami tippje segítsen!

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. márc. 12. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Korán teszteltél, várj még 4 napot, s próbáld újra! Egyébként ahogyan levezetted az nagyjából jó, de ne feledd nem tankönyv szerint működünk!
2011. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hcg szerintem a beágyazódás befejeztével kezd el termelődni. Szóval te korán teszteltél, ne add fel! :)
2011. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tízes érzékenységűvel teszteltél volna akkor talán már látszott volna halvány pozi vonal, a gabriel 20-as az később fogja mutatni pár nappal ha van terhesség. A megtermékenyülés pillanatában a troboflaszt már termeli a hcg-t de ezt még teszt nem mutatja ki , a teszt csak a beágyazódás befejezése után mutatja ki.Nekem pl egyiknél 10.nap este, a reggeli még nega volt, esti már halvány pozi qupidóval, a másiknál elmaradt mensi után három nappal lett halvány. Sokmindentől függ, hogy kinek milyen gyorsan termelődik a hcg a szervezetébe, vagy végy egy tízes tesztet, midstream, amazon, qupidó vagy várj pár napot az újabb teszteléssel. Lehetsz terhes is meg nem is, ez hamarosan kiderül. Drukkolok neked.
2011. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek!!! Reggel kicsit(nagyon) el voltam kenődve, de jól estek amit mondtatok!!!

Nagyon szeretnénk a babát, és olyan jó volna már tudni valamit! Ha igen, azt, ha nem: akkor pedig azt.

Nem tudom azt sem, hogy beképzelek tüneteket, vagy sem, de az tény, a derekam fájdogál(nekem mindig az fáj:-)) és tegnap este lett először rossz a gyomrom. pedig keveset ettem tegnap, és ma reggel sem sokkal jobb. Még a reggeli teám sem úgy esett...

Szerintetek most őszintén: Beképzelem? vagy hagyjam már a ˝hülyeségeket˝?

2011. márc. 12. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egyet tanácsolok ne keresd a tüneteket, ha vannak okkal vannak, az agyunk képes befojásolni a testünk működését, próbáld elterelni a figyelmedet:)) tehát lehet a túlzott akarás produkál tüneteket amiket ténylegesen érzel is, de az is lehet a terhesség produkálja ez hamarosan kiderül:)egy kis kirándulással, programokkal tereld el a figyelmedet, szép idő van:) ha nem megy akkor irány egy ügyeletes patika és végy vagy három érzékeny tesztet mert az ünnep miatt nem lesz nyitva semmi:) és reggelente tesztelj ha az megnyugtat:)) drukkolok neked nagyon.
2011. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok várandós a mai teszt szerint... Negatív gabriel.
2011. márc. 15. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!