Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízható a Medi-Lab teszt?...

Megbízható a Medi-Lab teszt? A megtermékenyítés után legkorábban hány nappal mutatott pozitív eredményt nektek? (azt tudom, hogy az van ráírva, hogy a beágyazódás után 3 nap)

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 14:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld ki a Gabriell tesztet, az tuti jó.
2008. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Én a Medi-Lab teszttel csináltam a múlt héten,még a menszesz előtt.A megtermékenyítés pontos idejét nem tudom,mert nem bíztuk a véletlenre így......
2008. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Ja és reggeli első vizeletből :))

Te esetleg csináltál ma?vagy csak tervben van?

2008. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam,szerintem korai,de nagyon kíváncsi vagyok. A menzeszig kb. 5 nap van még. Te hány nappal előtte próbáltad?
2008. nov. 19. 14:52
 5/35 anonim ***** válasza:
29. napon,és 33-35 napos ciklusaim voltak.
2008. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
A Gabriell érzékenyebb,mint a Medi-Lab(ez 25-ös) ? Korábban kimutatná?
2008. nov. 19. 14:55
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
De ha ki bírod várni,akkor inkább várj :)úgy a biztosabb.Én éreztem hogy baba van,és az ovumikroszkópom már hamarabb mutatta.
2008. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Éppen nemrég olvastam egy doktornő cikkét,hogy sajnos azért van mostanában nagyon sok álpozitív teszt,mert egyre érzékenyebb tesztek vannak forgalomban,és nem biztos hogy egy terhesség van a háttérben.
2008. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Én is éreztem szokatlan tüneteket,de nem tudom,bebeszélem-e... A mikroszkópot egy hónapja használom,csak egyszer mutatott páfrányt félidőben,másfél hete. Nem nagyon bízom benne.
2008. nov. 19. 14:59
 10/35 anonim ***** válasza:
49%

Kérdés:

A terhességi gyorstesztek közül melyik a legpontosabb, és melyikkel lehet a leghamarabb megállapítani a terhességet leghamarabb?

Válasz:

A legpontosabb terhességi "teszt" az ultrahanggal kimutatott terhesség. Amit kérdez, az maga a paradoxon: ha egy terhességi teszt nagyon kis mennyiségű terhességi hormonra (HCG) érzékeny, akkor megnő a téves pozitív esetek aránya is. A patikai tesztek éppen ezért átlagban minden 7-8. esetben félrevezető eredményt adnak.

A tesztek biztos pozitivitását reggeli első vizeletből és (bárki vagy bármely reklám állít is mást) a vérzés elmaradása után legalább 4-5 nappal lehet kimondani. Pár napra rá az ultrahang is kimutatja a gyanújeleket.

Ráadásul azt is, hogy jó helyen van-e: merthogy a vizelet-teszt ugyanazt mutatja egy méhenkívüli terhesség (szerencsére ritka) esetében is...

Dr. Nagy László

Bocs,elírtam,pasi volt :p

2008. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!