Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos, hogy jók ezek a...

Biztos, hogy jók ezek a gyógyteák?

Figyelt kérdés

Mindenki issza a cickafark-, palástfűteát, szedi a barátcserjét. (én is teázok)

Nem lehet ennek lesz valami böjtje majd?

Arra gondolok, hogy oké, lehet, hogy sikerül teherbe esnünk, de nem lehet rossz hatással a magzatra ez a sok hormonokat befolyásoló tea, szer?

Mert azért, ugye nem az a fontos, hogy a baba megfoganjon, hanem hogy egészséges is legyen!

Van, akinek nem ajánlotta az orvosa vagy hatással volt a babájára?


2011. márc. 13. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem erős gyógyszerek, csak gyógynövények. Én nem hiszem, hogy bármilyen káros hatása lenne normál mennyiségben. Én ha megfázok is rögtön gyógyteázok és C vitaminozok, nem is szedtem gyógyszert évek óta, káros hatása pedig nincs.
2011. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen még nem gondolkodtam,de nem hiszem hogy baja lenne hiszen ezek gyógyfüvek.Nekem bioboltba ajánlották ezért iszom őket.Bátran idd őket te is,ezek természetes hatású gyógymódok,nem gyógyszerek.Az a baj hogy manapság túl sokan csak a gyógyszerekben bíznak,pedig a gyógyfüvek is nagyon hatékonyak lehetnek,csak ezek háttérbe szorultak.Ha a gyógyfüveket kockázatosnak tartod,gondolj arra hogy a gyógyszereknek is van kockázata lehet még több is.Nekem volt már inszem és lombik is,telenyomtak hormonnal,így se lett semmi eredmény,így úgy döntöttünk hogy befejezzük és max. teákat iszom.Ez a 2.teás hónapom, remélem sikerül.Én ajánlom neked ezeket a teákat szívvel.
2011. márc. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen!Erre amit kérdeztél Én is gondoltam,mi van ha összezavar mindent és mivel vizsgálatokra jártam így nem szerettem volna,hogy hamis eredményeket kapjak!Így Én nem kezdtem el..!HA meg az veszed Fűben,fában az orvosság....!Hát Én inkább ne iszom!
2011. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 hónapja iszom hűségesen a teákat,plusz Premens-t is szedek.Mikor még nem ittam a teákat,akkor jobban ugrált a reggeli hőm,és ovukor le is esett,utána pedig emelkedett,ahogy kell.Mióta teázom,nincs hőleesés,már csak a megemelkedést veszem észre.Elég egysíkú lett a görbém,nem tudom,hogy ez most jó jelent,vagy sem,vagy addig volt jó,amíg nem teáztam.Én is rengeteget gondolok rá,hogy vajon tényleg jót teszek e vele?De nem nagyon morfondírozhatok rajta,Én már nem vagyok fiatal,és minden reményem a gyógynövényekben van,várjuk nagyon a babát..
2011. márc. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma voltam orvosnál, s rákérdeztem erre a teamizériára.

Azt mondta, hogy ártani nem árt, de hogy használ-e? azt nem tudja.

2011. márc. 16. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább nem röhögött ki, rendes ember. Hallottam már olyan dokiról, aki kigúnyolta a nőt aki rákérdezet nála a teákra.
2011. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!