Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszt gondom lenne....

Clearblue teszt gondom lenne. Két napja azonnal kijött egy vékonyabb csík függőlegesen. Ma is csináltam, semmi. Mikor kivettem a dobozból alapból rajta volt a vastag vízszintes. Mintha az előzőnél nem lett volna. Ez nem hiba?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerűen hiba csúszott a dologba és elhalt? 4 hetes lennék ha terhes lennék.
2011. márc. 13. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A ClearBlue tesztnél vastagabbnak kell lennie a vízszintes vonalnak, olyannak, amilyen alapból ott van, ahogy le is írtad, csak kéknek, a halvány is jó. Nekem többször ott volt a vékony csíkocska, de nem voltam terhes. Amikor pozitív volt, akkor a vonal is vastag volt, igaz először nagyon halványan.
2011. márc. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és az előzőnél is ott volt biztosan, csak nem vetted észre, ugyanis ez annak a helye, ha pozitív lenne. Ott van az összesen.
2011. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És, ha két nap múlva negatív, akkor biztos, hogy az előző is negatív volt, nem halt el a trehességed, ne félj. Negatív mindkettő. Attól lehet még később pozi, lehet korán teszteltél.

(Én elég sokat teszteltem ezzel a teszttel és úgy emlékszem, hogy akkor jelenik meg ilyen vékony csík (ami nem pozi), ha túl sok vizelet ment a tesztre.

2011. márc. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Direkt vettem még egyet, és bizony mikor kivettem a csomagolásból nem volt rajta a vízszintes csík ahogy az elsőn sem. Az is a többivel kell hogy előjöjjön. És a másodikon kicsomagoláskor már ott volt.
2011. márc. 15. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Két csík lehet már az elejétől fogva. Ha a vékony kis kék csíkra gondolsz (bár nekem az már használat után jött néha elő, először én is azt hittem pozi, de több teszten is volt), akkor az előjöhet néha, nem jelent pozitívat.

Ha pedig a szintelen vastag csíkra gondolsz, ami mindig ott van használat előtt is, az ott kell legyen, mivel a helye az esetleges kék vastag pozitív csíknak, ott fog beszíneződni, ha pozitív. Na mindegy, a lényeg, hogy nyugodtan használd el a csíkos tesztet is, biztos, hogy jó. És, ha terhes vagy, akkor lesz egy vastag, halvány vagy erős vízszintes csík, függetlenül a vékonytól.

Sok sikert!

2011. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!