Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Még mindig Utorrent! Lefuttato...

Még mindig Utorrent! Lefuttatom a beállító tesztet és a sebességre azt írja ki:sebesség teszt hiba. Adat küldés hiba:egy helyi hálózati hiba lezárta a kapcsolatot (10053). Mi ilyenkor a teendő? Szerelő kell hozzá?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mi a teendő?Mit tudok vele csinálni,h gyorsabb legyen a visszatöltésem?Letöltéssel nincs gond az viszonylag gyors de a feltöltés most is jelenleg 0.5kb/s.Ez marha kevés lesz az arányomhoz!!!

Tegnap is kérdeztem itt:Utorrentnél, hogy tudom beállítani a feltöltési sebbeséget?

Nem töltök semmit sem le,levettem a letöltéssi sebességet,a feltöltési korlátlan.protokoll titkosítás erőltetve módban van.

Mit csináljak még,h jó legyen?

Kérlek segítsetek!!!!Köszönöm.


2010. jún. 2. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Pff, ezért nem szoktam senkinek sem ajánlani, hogy, ha Sims akármennyi kell neki, hogy töltse le torrentről, mert jönnek a hülye kérdések... Ha zavar az arányod, akkor vegyél seedservert, vagy tölts nyílt trackerről-
2010. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!