Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babysitter vagyok egy 26...

Babysitter vagyok egy 26 hónapos kisfiú mellett. Ha kiderül, hogy terhes vagyok, mennyi az az idő, amit még tudok a gyerekkel lenni, foglalkozni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy hány hetes koromig vállaljam még el (be) a gyereket? Elég örökmozgó, sokat vagyunk a levegőn, séta, hinta, csúszda, stb. Köszi! :-))
2008. febr. 5. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egyedül te fogod érezni hogy mikor elég a munkából!Van aki a nyolcadik hónapig is dolgozik és van aki nem birja! Illetve az orvosod úgyis elmondja ha nem javasolja a munkát folytatni...Mindenképpen többet kell pihened és jobban oda figyelni magatokra!!!gratulálok a babához ha összejött!
2008. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elején azért figyelj oda a gyerkőc emelgetésére!
2008. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan bármeddig. Az első három hónapban vigyázz azonban, nehogy elkapj tőle valamit, bár 27 hónapos, akkor még valószínűleg nem jár közösségbe, tehát kisebb eséllyel kaphat el fertőző gyeremekbetegségeket. A rubeola vagy a bárányhimlő károsan befolyásolhatja a terhességedet.

Az utolsó hónapban, szerintem már ha megteheted, akkor már ne babysitterkedj, mert akkor már a nagy pocid miatt nehezebben fogod tartani az iramot a majdnem 3 éves kisfiúval. A terhesség végén kimondottan ártasz a babádnak, ha elkapsz egy bárányhimlőt!

Bár nekem 2 gyermekem van, közöttük pedig csak 19 hónap különbség van, a terhesség kicsit nehezebb volt a másodikkal, hiszen az elsővel ugyanúgy kellett foglalkoznom, mint a terhesség előtt.

Jó egészséget kívánok nektek!

2008. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akármeddig. Amíg úgy nem érzed, megterhelő. Gondolj bele, ha egyszer a pocaklakódnak kistestvért hoz a gólya, akkor az elsőszülötted végig melletted lesz :D
2008. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!