Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15-16 hós kisfiú mellé kistesó?

15-16 hós kisfiú mellé kistesó?

Figyelt kérdés
Most 13 hós a kisfiam és tervezzük a kistesót (2-3 hónap múlva van tervben, hogy elkezdünk "próbálkozni") Nem szeretnék nagy korkülönbséget, hogy együtt tudjanak játszani. Most hagytam abba a gyógyszer szedését, de még 3-szor (főétkezések után) szoptatok. Van valakinek tapasztalata, akik ekkor baba mellé vállalták a kistesót? Hogy zajlott a terhesség? Mikor megszületett a pici milyenek voltak a mindennapok?
2011. jan. 19. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hónapos volt a kislányom, mikor már megszületett a kisfiam. Most 18 hónapos lesz a fiam, mikor megszületik a harmadik gyerekem (kislány). Szerintem ha 16 hónaposan kezditek el, nem is lesz olyan kicsi az a korkülönbség. Addigra a nagy már sok mindenben önálló, igaz esélyes, hogy féltékeny legyen, hiszen a már kialakult életét fogjátok megbolygatni. De szerintem ezt is kellő odafigyeléssel orvosolni lehet. A terhességet én egyik alkalommal sem éltem/élem meg nehezen. Igaz, így harmadjára, segítség nélkül a két kicsi mellett nagyon el tudok fáradni, de más gondom nincs.
2011. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!