Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Fogamzásgátló tabletta szedésekor mekkora esély van arra, hogy teherbe esek? Egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szedem, mostanában mégis terhességre utaló jeleket produkálok(émelygés, sokkal érzékenyebb vagyok, és kb. 4kg-ot híztam 2hét alatt pedig alig eszek valamit).
2009. febr. 20. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0.00001% esély kb. szóval nem valószínű, inkább a gyógyszert váltanám le, lehet, hogy besokalt belőle a szervezet, ilyenkor egy gyógyszerváltás segít, diétázz, tornázz, stb. és ha megoldható esetleg más módszert választanék, nem jó ez a sok hormon, pláne, ha még szeretnél babát!
2009. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


A lap alján meg találod az egyes fogamzásgátlók Pearl indexét. (azt mutatja meg, hogy 100 nő közül hány esik teherbe) A tabletták a legjobbak között vannak. Nem kizárt a terhesség, de lehet a gyógyszer hormon tartalma miatt vannak panaszaid.

2009. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges.Egyik ismerősömnek Lindinette mellett gyönyörű kislánya született.Én most spirál melett várom a 3.-at
2009. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnyugtató. Szeretnék kisbabát, de még túl korai hiszen még csak másfél éve vagyunk együtt. még egyszer köszönöm
2009. febr. 20. 20:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Én a Belara nevű gyógyszert szedem. Az orvosom azt mondta, hogy ez egyáltalán nem károsítja a magzatot. Ez azt jelenti, hogy nem nyújt kellő védettséget?
2009. febr. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!