Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív tesztek sorba és...

Negatív tesztek sorba és mégis baba volt/van vagy csak beképzelem már a tüneteket is? Vagy ciszta?

Figyelt kérdés

Szabálytalan ciklusok,closty- uh követés nélkül,és ma vagyok a 34.napon,csak negatív tesztjeim vannak de csütörtök olyan nagyon görcsös megjön érzésem van..!Mégsem jött meg.Valahol azt olvastam,hogy ha nem bír megjönni szexelni kell,hát ez is meg volt és semmi!

Szerintetek??


2011. márc. 14. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet, hogy csak beképzeled! Nekem is volt már ilyen, nőtt a hasam is , de a tesztek sorra negatívak lettek. Elmentem dokihoz aki mondta, hogy mivel annyira várom képzelt terhességem lett amire a testem is reagált. (Fájt a cicim, megnőtt a pocim kicsit, sőt még a méhem is elkezdett nőni). Mikor kijöttem a dokitól sírógörcsöt kaptam aztán hazamentem és komolyan elgondolkoztam, hogy ezt nem szabad csinálnom, ne akarjam ennyire. Kicsit lecsillapítottam magamban a baba utáni vágyat, ami nagyon nehéz volt, és láss csodát 6 hónap múlva VALÓBAN pocakos lettem!!! Gyönyörű, probléma mentes terhesség után megszületett a kisfiam, most 11 hónapos igazi kis rosszcsont! :D

Menj dokihoz, ő tud csak pontosat mondani!! Sok sikert!!!

2011. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Hát nem tudom időnként olyan erősek a "fájdalmaim",hogy nem nagyon tudok mire gondolni!Soha nem éreztem még ilyet!17 hónapja próbálkozunk az első babával...!Hátha...!!
2011. márc. 14. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha Closty Uh követés nélkül, akkor sanszos a ciszta sajnos. :(
2011. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia. Ez így bármi lehet... Nekem amikor clostit szedtem, utánna nem jött meg magától. Doki írt fel norcolutot, mert sajnos nem volt baba. :(

Amikor tényleg terhes voltam, akkor meg negatívak lettek az otthoni tesztjeim, csak a kórházi vérvizsgálat mutatta ki.

Mindenképpen menj el dokihoz, csak ő tudja a tutit.

Sok boldogságot!

2011. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Meddig nem mutatták ki az otthoni tesztek a terhességedet? Itt állok a 36. ciklusnapon (sose volt még ilyen) 37-37,1 ébredési hőkkel, és negatív minden tesztem!!! Neked meddig volt negatív?

2011. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17.hónap után most az mondom,hogy hála Istennek megjött!Antibiotikumot is szedtem.....áááááh össze jött ez a hónap!
2011. márc. 15. 09:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. 21:42-es vagyok. A 8-ik héten mutatta ki a kórházi vérvétel, addig egy otthoni teszt sem.
2011. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát..!Igen tegnap után nekem is megfordult a fejemben,hogy mi van ha mégis..!De nega tesztem lett megint tegnap..!!
2011. márc. 16. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!