Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba, vagy csak beképzelem?

Lehet baba, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Alhasi görcsök, néha szúrka, ingerlékenyebb, érzékenyebb vagyok, és hiába éhes vagyok, megérzem az étel illatát, hányingerem lesz és elmúlik az éhség. Fájó cicik, nem mindig néha, és olyan mintha izomláz lenne a hasamban. Vasárnap lesz két hete hogy együtt voltam a párommal.
2009. jún. 11. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

A tünetek ilyen korán nem jelentkeznek!

Orvosi vélemény.

2009. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak beképzeled magadnak!
2009. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha most vasarnap (14-en) lesz ket hete, hogy egyuttvoltal a paroddal akkor igenis erezhetsz tuneteket de vigyazni kell mert becsapos lehet. En sem hittem de mara nem vartam es harom napja nagyon faj a mellem, ra sem tudok fekudni meg ejjel is megebredek ha rosszul fordulok annyira faj, a szaglasom meg olyan lett mint egy vadaszkutyanak, minden kis szagot megerzek, viszont az evagyam csokkent es gyumin meg tejtermeken kivul semmit sem kivanok. Tegnap mar pozitivat teszteltem a pe-m majus 29-30-an volt. Tehat szerintem erezhetsz tuneteket csak amint irtam vigyazz mert becsapos lehet ha nagyon vagysz babara.
2009. jún. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

két hónapja ugyan ezeket a tüneteket produkáltam aztán amikor megjött rájöttem, hogy csak bebeszéltem megemnek.

azért remélem te nem így leszel

2009. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
magamnak: bocs
2009. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem nem csak beképzelem:-S!
2009. jún. 12. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!