Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tizenhetedik napon feküdtem...

A tizenhetedik napon feküdtem le a barátommal, használtunk gumit (Durex Extra safe) és pharmatex hüvelytablettát. Még ha baj is történt, amit nem vettünk észre (és azt hiszem nem is történt), elég kicsi az esély rá h baj legyen. Nem?

Figyelt kérdés
Este szalagtűző volt, ő is meg én is ittunk, ilyenkor gyegyül a spermák teljesítménye is nem?
2009. febr. 21. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a védekezés eléggé "megbízható", de persze sosincs 100%os védelem, de ez a kombináció nagyon jó. Mi is így védekezünk, a biztonság kedvéért mindig leellenőrizzük a gumit. Ne aggódj, mert ha ennyire idegeskedsz, tönkre fog menni a szexuális életed!
2009. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, a gyors reagálást. Tudom, egy kicsit aggódosabb vagyok, de igyekszem enm törni iyleneken a fejem. Akkor a gumival lehet használni együtt hüyelytablettát, mert azt hallottam h károsíthatja? Akkor ez így elég "megbízható"?
2009. febr. 21. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
KIZÁRT. Gondolkozz... Ezek külön-külön is gyakorlatilag biztos védelmet nyújtanak, még egy nem-spermicides gumi is.
2009. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem károsítják egymást :). A nőgyógyász nekem azt mondta, hogy ezt nevezhetnénk 180%os védelemnek, de nem meri kijelenteni, mert tényleg nicns 100%os védelem. Nyugodtan bízz meg benne, és ne idegeskedj annyit. ennél többet a fogamzásgátlóval sem érnél el! (1.válaszoló)
2009. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, te aztán felelőség teljes vagy, megnyugodhatsz, nem lesz baj. Gondolj bele, mások ezen próbálkoznak hónapokat, éveket, hogy legyen gyerekük, nemhogy extra safe gumin és kúpon át becsúszna... De télleg nyugodj meg, mert az ilyen alaptalan aggódás tönkre tesz!
2009. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előbb leszel hypochonder,mint terhes,ne aggódj!
2009. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!