Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel lefeküdtünk és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel lefeküdtünk és kiszakadt az óvszer (durex) nem élveztem el csak az előváladék miatt vok besz.va! (azt hiszem most fog megjönni neki 1-2 napon belül ha ez fontos) Mennyi rá az esély hogy gondok lesznek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia.


Ne aggódj! Az esélyetek rendkívül minimális a babára. Nyugodjatok meg, ne idegeskedjetek, mert késni fog neki. Máskor pedig kicsit óvatosabban.

2009. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
és mégis mit csináltál az óvszerrel hogy kiszakadt? mi lenne ha inkább az igazat írnád, hogy nem használtatok gumit? kicsit sok a heti 4-5 óvszerkiszakadásos kérdés, én sok évig használtam rendszeresen és soha egyszer sem szakadt ki.
2009. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nincs sok esély rá, mert nem volt peteérése (márha eddig rendszeres volt neki). Nyugodjatok meg, az idegességtől csak még többet késhet. Ha kb 2 hét múlva se jönne meg neki, akkor vegyetek tesztet.
2009. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
59%
Figyelj, először is soha többet ne vegyetek durex óvszert. Nagyon sok ismerősömnek volt már vele gondja. Én mindig lifestyle-t használok és még sosem volt gondom. A másik, hogy az előváldék is tartalmazhat spermiumot. A leg jobb az lenne ha barátnőd venne be esemény utáni tablettát, Ha még nem túl késő. Amúgy meg csak mellékes de a legtermékenyebb napokon is csak 20 % z esélye a teherbe esésnek.
2009. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de használtunk gumit és mikor pózt váltottunk akkor mikor belehelyeztem akkor szakadt ki!
2009. szept. 6. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Mivel már közel van az idő, hogy megjöjjön, ezért nem valószínű, hogy termékeny napon voltatok együtt. Nagyon kicsi az esély, de persze minimális még a gyógyszernél is fennáll. Ha késik, akkor az lehet az idegeskedéstől is, hogy most aggódtok. Kb két hét múlva lehet terhességi teszttel megnézni, de szerintem nem lesz semmi gond.
2009. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Lol ki pontozott le?

1. vagyok.

2009. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
2. válaszoló! Akkor fogd be a szád és örülj a szerencsédnek máshol! Köszi...
2009. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
am ha most megjön a havija akko bisztos h má nem lesz baj?!
2009. szept. 7. 15:30
 10/10 anonim válasza:
Nem ajanlom a durex ovszert. Mikor az elso baratommal voltunk egyutt, akkor hasznaltam, kepzelheted aztan amatorkent mennyire lehettunk durvak, semennyire, es kiszakadt. Kb sokkot kaptam, foleg, h elso, es meg volt a velemenyem a gumikrol is.
2018. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!