Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A te tested is megváltozott,...

A te tested is megváltozott, mióta babát szeretnél? Van így más is?

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdtünk próbálkozni, minden hónapban csak annyi volt, hogy két nap hasgörcs, hasmenés, kijöttek a pattanásaim és megjött a mensim. Mióta próbálkozunk, ovulációs görcseim vannak, majd leszakad a derekam és a mellem olyankor. Menstruáció előtt pedig olyan fájdalom van a mellemben, hogy fürödni is fáj!
2011. márc. 14. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól van, akkor megnyugodtam, hogy nem egyedi az esetem... :) Nálam ugyanez a szitu... eddig nem volt ovus fájdalmam, most nagyon brutál, és menzi előtt soha nem fájt a hasam, csak mikor megjött. Most előtte egy héttel görcsölgetek folymatosan, és a derekam is leszakad, a cicim meg olyan érzékeny, hogy ha a kisfiam szorosabban átölel, akkor már sziszegek...Eddig semmi... Bár most ovu után két nappal szintén fájt a hassam és a derekam, aztán 1 nap alatt elmúlt... Ez eddig nem volt, csak most... Talán... á, nem is gondolom tovább... :)

Minden esetre érdekes dolgok ezek...Eddig azt gondoltam én vagyok egyedi eset, biztos a gondolataimnak köszönhetem. De talán mégsem. :)

2011. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Korábban nem szedtél fogamzásgátlót? Mert nekem, amíg szedtem, semmilyen premenstruációs tünetem nem volt. Viszont amióta nem szedtem, mindig éreztem az ovulációt is, és több premens. tünetem is volt.

Ha viszont eddig sem szedtél bogyót, és nem iszol gyógyteát sem (ettől is lehet), akkor csakis a pszichéd, ami felerősíti a tüneteket. Ez gyakori! Hihetetlen dolgokra képes a szervezet!

Amikor próbálkoztunk, folyton terhes tüneteim voltak, hiába nem volt baba. Terhesen meg amint elolvastam egy újabb lehetséges tünetet, másnapra tuti nekem is előjött. És nem beképzeltem, hanem igaziból produkáltam őket...:P

2011. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én 5 éve nem szedek semmit. Azóta született egy babám, most szeretnénk a másodikat, az elsőnél nem volt semmi ovus vagy után érzés, most van. Sőt, ott az első terhes tünetem az 5-6. hét környékén érkezett. :) De komolyan én is produkálok minden tünetet... :)) Érdekesen működik az emberi szervezet. :)
2011. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sosem szedtem tabit, és gyógyteát sem iszom. Nehéz elhinni, hogy ilyen mellfájdalmat generál a pszichém...
2011. márc. 14. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez tortenik velem is. Azt hittem, hogy talan elment az eszem vagy fizikai problemaim vannak. Na jo, akkor most mar megnyugodtam :)
2011. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!