Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek, ha a férjetek...

Mit tennétek, ha a férjetek nem akarna szeretkezni veletek, pedig babát szeretnél?

Figyelt kérdés

Mióta mondtam a férjemnek, hogy mostmár szeretnék babát, azóta nem kezdeményez és olyan, mintha nem kívána egyáltalán.

Az igaz, hogy éveken át én akartam jóval kevesebbet szexelni és nagyon sokszor visszautasítottam a férjem közeledését, amit ő csalódottan vett tudomásul. Aztán már kevesebbszer akarta. Nemrég mondtam, hogy szeretnék babát és most többször szeretkeznék, de ő nem akar.

Mit tennétek? Nem szemétség ez a férjemtől?

Nő/30


2011. márc. 11. 00:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
oda vissza alapon megy, ha nem akarja ne erőltesd aztán még egyedül maradsz a babával
2011. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy oda-vissza? Hát azért a gyerek az fontos, nem? Neki nem az?
2011. márc. 11. 00:32
 3/29 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy úgy látja, hogy te csak a babáért akarsz vele szeretkezni, hiszen eddig mint mondtad sokszor visszautasítottad. Úgy érezheti, hogy rá csak a baba miatt van szükséged. Én megértem azért őt.
2011. márc. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

"A kérdező kommentje:

Hát azért a gyerek az fontos, nem? Neki nem az?"


Huú de agressziv vagy.. nem lehet hogy a gyerek fontosságát (esedékességét) vele kellene tisztázni?


Egy éremnek két oldala van, ideje lenne megtekintened a férjed oldalát, mire gondoltál mikor férjhez mentél, mi lesz, ha nem kell bezárhatod a szekrénybe, ha újra kell akkor előveszed?

Most akarsz babát most hirtelen szexistennő leszel, egész addig mig ezt nem kapod meg, utána jön a szekrény?

Na ne, tegyél te is valamit a házzaságodért, de értelmezd úgy ha neked úgy jobba tetszik hogy a békés családi környezetért a baba részére, sajnálom hogy ezt most épp tőlem kell megtudnod, de ennek része a szex is és nem csak akkor mikor babát akarunk.

2011. márc. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek az előző kettővel. A férjed nem tényészbika és nem is állat, akik a fajfentartás miatt közösülnek.

Most valószínűleg úgy érzi (helyesen), hogy te csak a gyerek miatt szeretkeznél vele.

2011. márc. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az szúrta meg a szemem, hogy "mondtam a férjemnek, hogy mostmár szeretnék babát". Nem azért, de ezt nem közösen szokták megbeszélni a felek? Milyen már, hogy közlöd vele, hogy te most gyereket akarsz és akkor hajrá, most megdughatsz. Megértem a férjedet, hogy így nem akar veled szeretkezni.
2011. márc. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

Azután, ha megcsináltattad a gyereket,

megint mehet a férjed masztizni...


A férjed helyében, már régen kirúgtalak volna!!!

2011. márc. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

Én sem tudok mást mondani...sajnos ebből a szempontból(szex) nem illetek össze...de ez miért nem derült ki az esküvő előtt???

Nem vagyok biztos benne, hogy ez a kapcsolat olyan szinten van, hogy gyermeket kellene vállalnotok.

Persze, fontos a gyermek...de 2 szerelmes, egymásra vágyó ember szerelmének gyümölcse. Nem státusz-szimbólum...

22N

2011. márc. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%

Szia,


Sajnos egyetértek az előttem szólókkal... Ezt nem csak TE döntöd el, hogy Te gyereket akarsz és kész. Valóban úgy jön le, mintha csak azért kellene és csak addig. Nem szemétség a férjedtől... hiszen eddig Te sem voltál Rá tekintettel. Lehet, hogy Ő érzi jobban, hogy nincs itt az idő még a Babácskára. Én is megértem Őt. Annyi visszautasítás után nem várhatod el, hogy most gombnyomásra szexgép legyen. Nekik is van lelkük. Ha azt gondolod szemétség, amit most csinál, akkor vajon arra nem gondolsz, hogy az sem volt túl szép, amit Te tettél vele? Ez persze csak az én véleményem....


30/N

2011. márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó vagyok. Egyet tehetsz... Beszélgetsz vele arról, hogy Ő Neked mennyire fontos, még ha csak ketten vagytok akkor is, és nem csak beszélsz róla, hanem eszerint is teszel. LEGYÉL KEDVESEBB HOZZÁ! Minden szinten... Ezután ha ez megvan, már talán Ő is máshogy fogja ezt érezni...


30/N

2011. márc. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!