Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottátok, hogy megváltozott...

Hallottátok, hogy megváltozott a neve a Zafír barátcserje kapszulának?

Figyelt kérdés

Ma kezdem a 2. hónapomat, a Zafír barátcserjét szedtem. Ma a gyógynövényboltba mondták, hogy új nevet adtak neki, mostantól HÁZIBARÁT lett a neve, rá van írva a csomagolásra az összetétele, és a kapszula is más, mert már nem fehér színű, hanem átlátszó kapszulában van.


Mit szóltok hozzá, szedi már ezt valaki közületek?


2011. jan. 19. 17:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
huuu, basszus most tanulmányoztam át, és nem is tartalmaz barátcserjét!!!!! de ideges vagyok, és rámdukmálta a gyógynövényes nőci, hogy ugyan az, csak a neve változott meg! Ne vegyétek meg csajok, ha nektek is barátcserje kell, mert ez NEM AZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 19. 18:03
 2/11 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem a gyártóval akadtam össze telefonon nemrég. Azt mondta, hogy rájuk szállt az összes hatóság, így nem forgalmazzák tovább a Zafír b.cserjét. Viszont azt mondta ő is, hogy a professzoruk kifejlesztett egy újat, ez a Házibarát, rendeljek olyat.

Nekem elég zűrösnek tűnt ez a történet, úgyhogy végül a PreMens-t kezdtem el. Ez a b.cserje gyógyszertári változata. Azt mondják ebben kevesebb a hatóanyag, de attól hogy a Zafírban több gramm van magából a növény őrleményéből, az még korántsem jelenti azt, hogy a hatóanyag is kevesebb. Legalábbis szerintem.

Neked egyébként segített? Én még csak a mostani ciklus elejétől szedem, azaz 10 napja a mensi előtti barnázás miatt és mert babát szeretnék.

2011. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

szia, köszi hogy írtál:)

Én 1 hónapig szedtem a zafír félét, mert alacsony a progeszteron szintem, és barnázok mensi előtt én is. Babát szeretnénk mi is. Én már ebben az 1 hónapos szedésben is láttam a javulást. A 35 napos ciklusomat lecsökkentette 28 napra, és alig hogy elkezdtem barnázni, pár óra múlva meg is jött rendesen a mensesem. Nem tartott napokig a barnázásom, pár óra alatt lezajlott minden. A menses sem fáj úgy annyira, egyáltalán nem feszült a mellem, és még a hasam sem fájt annyira. Tegnap voltam a gyógynövényboltban, rámdukmálták a házi barátot, hazajöttem és döbbentem olvastam, hogy nincs is benne barátcserje!

Most én is veszek majd holnap PreMenst-mert én a barátcserje miatt szedtem az előzőt is. Azt hiszem 2x1-et fogok szedni belőle, mert a zafírból is annyit szedtem.

Remélem lesz annyira hatásos ez is mint a Zafír, mert azzal maximálisan elégedett voltam. Majd meglátjuk.....én bízok benne....

2011. jan. 20. 16:05
 4/11 A kérdező kommentje:
neked is sok sikert a babához, ha van valami fejlemény akkor írj mindenképpen:)))
2011. jan. 20. 16:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi újság azóta? Nekem úgy néz ki, jó kis tojcsis nyákot csinált a PreMens, azelőtt nem nagyon volt ilyenem! :))) Remélem már barnázni sem fogok mensi előtt. Illetve hogy mensi sem lesz egy jópár hónapig! ;))))
2011. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szia, örülök, hogy írtál:) Hát én még nem nagyon tudok fejleményt mondani-3napja szedem a PreMenst reggel és este 1-1 szemet. Nemsokára peteérésem lesz, és arra gondoltam beszerzem ezt a terméket: Bryophyllum Comp Globulus, hátha segíti a progeszteronszintem megemelését.

[link]


Te hallottál már erről? A PreMensen kívül te szedsz még valamit?

2011. jan. 24. 11:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom tiéd a másik kérdés is, amire most válaszoltam. :DDD
2011. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia!

én is felhívtam a forgalmazót, mert nagyon mérges lettem, amikor én is megláttam, hogy nincs is benne barátcserje. Azt mondta nekem a nő, hogy higgyem el, hogy ugyanaz az összetétele, csak nem írhatták bele, mert valakinek szemet szúrt, hogy ennyi eladás van belőle. Én sem értem igazán, de tulajdonképpen nem mondta ki, csak utalt rá, hogy ez ugyanaz a régi kapszula. Végülis, mivel nem adták vissza a pénzem (levásárolhattam volna pfff) így hazahoztam, meglátjuk mi lesz..

2011. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Köszönöm, hogy írtál:) Én végülis nem szedtem be egy szemet sem belőle! De kérdem én-az nem illegális, hogy nem írják rá helyesen, hogy mi az összetétele??? Ha azt állítja a nőci, hogy barátcserjét is tartalmaz....

Premensből ez a 2.hónapom, de eddig nem nagyon vált be!!!:(

2011. febr. 23. 18:39
 10/11 anonim válasza:
Amit régen tartalmazott, a "rendes" ZAFÍR barátcserje, a Vitex, semmi más termékben nincsen benne?
2011. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!