Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy no megerzi ha terhes?

Egy no megerzi ha terhes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most úgy érzem, hogy terhes vagyok, van pár tünetem is. Csütörtökre nem várom a mensit, tehát 2 nap van még addig. Ha beigazolódik, akkor megírom.
2011. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem meg, pedig már régóta rajta voltunk az ügyön. Csak mikor már megjelentek a tünetek a nemvárt után, akkor jöttem rá, hogy lehet tesztelni kéne :)
2011. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megéreztem, most a másodiknál, de elsőre nem éreztem. A méhem/hasam érzékenyebb.
2011. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én abból érzem pl. hogy most sikerült a baba, mert másképp érzem a méhemet, mint ahogy már megszoktam. Most úgy érzem, mintha egy vizzel teli lufi lenne benne.

Meg pl. ma reggel amikor felkeltem és feküdtem az ágyban hanyattfekve, akkor is olyan érzésem volt, mintha lenne benne valami...

Meg nagyon gyanús nekem az, hogy most vagy teljesen száraz vagyok vagy pedig ilyen fehéres jellegű folyásom van, ez sose szokott lenni...

és még sorolhatnám.

Majd megírom, hogy mi lett velem, és beigazolódott-e az én női megérzésem.

2011. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is 2 nap van a nemvártig úgy mint az első hozzászóló. Tüneteim vannak néha érzem hogy van baba néha nem
2011. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem két hete késik, olyan mintha jonne meg, faj a hasam egy hete, d enem jon meg. En is maskepp erzem magam, sokkal faradekonyab vagyok. Lehet,hogy csak bebeszelem magamnak. Csutortokon tesztelek. En is megirom, h mi lett. Szoritok akinek kell. KOszi
2011. márc. 15. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:
2 hetes késésnél miért nem teszteltél eddig??......
2011. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

MA reggelt teszteltem, sajnos a teszt azt mutatta,h nem vagyok terhes, Csak akkor tudnam,h miert kesik mar masodik hete. Muszaj vagyok akkor orvoshoz menni.

2011. márc. 17. 10:52
 9/10 anonim ***** válasza:

19:41-es vagyok

Kedves válaszoló! Még van remény! Próbálj meg később egy másik tesztet is! Meg hát az orvos az már biztos többet tud mondani. Drukkolok! Írd majd meg, mi lett!

Én mára nem vártam és teljesen meg voltam győződve arról, hogy kisbaba van a hasimban. Még nem jött meg ugyan, de már pecsételek, barnázok. De ez még nem mentruációs vérzés. Napra pontosan meg szokott jönni. Ha holnap jönne meg és nem ma, az már késésnek számít nálam, és nekem az már gyanús lesz, hogy ott volt, csak nem tudott megtapadni...

2011. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nálam nem jött be a női megérzésem, csak félig-meddig. Mert azt megéreztem, hogy valami másabb, mint lenni szokott! Másabb is, mert késett a mensim is most először!! És végül mégis megjött, de a hőm még nem esett le mindig!! Szerintem egy kis hormonzavar okozta az én női megérzésemet. :(
2011. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!