Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megérzi az ember, ha terhes?

Megérzi az ember, ha terhes?

Figyelt kérdés
A ciklusom 21. napján járok, egyébként 25 napos ciklusaim vannak, de nem érzek semmit. Ettől még lehet baba?
2010. júl. 13. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapon keresztül bebeszéltem magamnak, h biztos terhes vagyok, minden féle tüneteim voltak. Persze nem voltam. 4. hónapban nem is foglakoztam vele, egyáltalán nem éreztem semmit, és akkor lett baba. 30. ciklusnap körül kezdtem másképp érezni magam.
2010. júl. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg mindenkinél más.Én pl. megéreztem, mondtam is a férjemnek, hogy olyan érzésem van, hogy nem fog megjönni.Ő csak legyintett rá, meg beképzelem magamnak stb.A képzelődésem tárgya szeptemberben születik:))Én tudat alatt megéreztem, hogy ez a hónap más lesz, mint a többi.Még ki se maradt a vérzésem, amikor úgy éreztem, tesztelnem kell.Egyből 2 csíkos lett.De ez nem jelent semmit.Lehet, hogy neked nincs ilyen érzésed, mégis terhes vagy.Eza dolog is 2 esélyes.
2010. júl. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En ereztem a beagyazodast, persze akkor meg nem tudtam, hogy az az, csak kesobb jottem ra.A beagyazodast koveto heten vegig olyan erzesem volt, hogy valami olyasmi tortenik velem, ami addig nem volt, es ereztem, hogy terhes vagyok, de nem szoltam rola senkinek.Turelmesen kivartam, hogy kessen egy napot es csak akkor teszteltem.Egybol + lett.Csodalatos volt az a hetem es foleg a het vege, hihetetlen, hogy milyen eros tud lenni az anyai oszton.

17 hetes km

2010. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, én a 23. napon vagyok (27 naposak a ciklusaim). sajnos én sem érzek semmit, amit sokan írnak - mellfeszülés, szúrkálás... de remélem ettől még baba lesz! nagyon drukkolok Neked!
2010. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én sem érzek semmi különöset, én a 22. ciklusnapon vagyok jelenleg. Remélem, hogy azért még lehet baba a dologban. Majd írd meg, hogy mi lett. :)
2010. júl. 14. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!