Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, hogy egy no megerzi,...

Igaz az, hogy egy no megerzi, ha terhes?

Figyelt kérdés
Nem elsosorban tunetekre, hanem csak az erzesre gondolok, h most vmi mas, h most egy uj elet kezdodott.
2009. febr. 10. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!En megereztem h terhes vagyok.Nem tudom hogyan mert ez az elso babam de ereztem h valami "mas allapotba" kerultem.Pedig akkor meg nem volt semmi tunetem,szerintem meg csak par napos lehetett a picur.

20 hetes kismami

2009. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megéreztem! Pedig nem tervezett baba volt!

Azt mondják a nők megérzései bejönnek!

2009. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, Én is megéreztem először. Aztán pár év múlva ugyanazt azt érzést éreztem,azt hittem újra terhes vagyok, de akkor nem volt semmi.
2009. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szex után ránéztem az ágyra, és azt mondtam magamban: ebből baba lesz. :) És így lett. A páromnak el sem mertem mondani, féltem, hogy hülyének néz, úgyhogy csak a pozitív teszt után vallottam be.
2009. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nekem is most ilyen erzesem van, es mi sem tervezzuk. meg almomban is ezzel foglalkozok :)

furcsa ez, mert nem tudom, h felkeszultunk-e ra, es hogy mi lesz, ha a megerzesem bejon.

de azt hiszem, h csalodott leszek, h vegul megsem vok az...

2009. febr. 10. 17:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem tudod hányszor volt már ilyen érzésem?hú de most mégis öszejött pedig mostis igy ériztem!
2009. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor gondolom mar regota probalkoztatok, gratulalok!
2009. febr. 10. 17:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem decemberben volt ilyen érzésem. Tünetem nem volt, de annyira azt éreztem, hogy "más állapotban vagyok". Nekem sajnos vaklárma volt. Úgylátszik nálam az ilyen megérzés nem jön be.
2009. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nekem tuneteim is vannak, csak nem tudom, h menzesz elotti, vagy terhes tunetek ezek.

masodjara van ilyen erzesem, eloszor azt hittem, h kepzelodom, de veteles lett a vege...

2009. febr. 10. 18:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is sokszor éreztem és soha nem jött be.
2009. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!