Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 1 éve vagyunk együtt a...

Már 1 éve vagyunk együtt a barátommal, és soha nem védekeztünk. Ő sosem ment el bennem és mindig megszakítottuk többször is az együttlétet... Vajon terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Most nagyon izgulunk, mert nem jött még meg. Több mint egy hetet késik a menstruációm. Régebben is voltak ilyen késések, de az utóbbi pár hónapban már nagyjából pontos volt. Lehetséges hogy terhes vagyok? Félek elmondani itthon, mert lehet eltiltanának minket örökre egymástól, de mi nagyon imádjuk egymást és nem szeretnénk elveszíteni a szerelmünket.

Mit tanácsoltok? Mit tegyünk?

Fogamzásgátlót mindenképp iratok ezek után.

Nem tudunk elaludni ma este ha nem kapunk válaszokat.

Mik a terhesség korai jelei? Vagy valahogy segítsetek kérlek.


2009. febr. 21. 18:57
 1/9 anonim válasza:
miert nem csinalsz egy terhesegi tesztet?enis voltam mar igy annyira agodtam hogy mar bekepzeltem a terhesegi tuneteket a menstruaciod mar pedig mas okokbol is keshet pl felfazas,ha bisztosra akarsz menni erigy el egy nogyogyaszhoz
2009. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a védekezési mód közel sem tekinthető biztonságosnak, csak olyan addig jár a korsó amíg el nem törik elv érvényesül. Hónapokig akár évekig is szerencséd lehet, aztán egyszer nem lesz. Nem mondom, hogy most biztos elhagyott a szerencséd, de a lehetőséget kizárni sem lehet. Egy hét késés után már bármelyik teszt használható. További teendőidet a teszt eredménye határozza meg. Ha nem vagy még 18 éves akkor a szüleid segítsége nélkül nem tudod megoldani.
2009. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Teszt.

Amúgy gratulálok, egyrészt az 1 év megszakításos kötéltánchoz, de ha gyerek van, ahhoz is :)

2009. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia! megértelek kedves kérdező!

Korai jelek a terhességnek: mellfeszülés,érzékenyebb lehet a mell, a mellbimbó udvarának sötétebbé válása, gyakoribb vizelési inger, fáradékonyság, gyengeség,megváltozott íz-és szagérzékelés, székrekedés.

A terhességi teszt a legyorsabb módszer a megbizonyosodára, azt ajánlom holnap első dolgod legyen elvégezni a tesztet! 99.9%ban pontos eredményt mutatnak!

jah és még egy tanács: próbáld meg ne bebeszélni magadnak a tüneteket, legyen veled a barátod és ő megnyugtat!

drukkolok!:)

2009. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia

Tényleg az lenne a legegyszerűbb ha tesztet vennél de van esély rá hogy pozitív legyen

Én az elején nem nagyon gyanakodtam arra hogy terhes vagyok a cicik fájtak nőttek feszültek és olyan érzésem volt hogy nah most fog megjönni ezek az érzések miatt készültem a mensire igaz nem vártam mert nagyon babára hajtottunk egy hét kimaradás után vettem tesztet még 1 hónap és a kezembe tarthatom a kis manócskát :)

2009. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát mennyien vannak hogy próbálkoznak a gyereken, rendesen az a cél hogy megfoganjon. Beleélvez a nóbe a férfi, és mégsem jön össze. Sokan vannak így, ám van akinek rögtön sikerül, ezért én is csak azt tudom tanácsolni, hogy tesztelj.

De mesélek valamit. Mi a párommal mindig óvszerrel csináljuk, de egyszer úgy adódott hogy anélkül, a végén persze mi is megszakítással csináltuk, így belém nem került sperma. Viszont mikor jött a menstruációm, akkor késett 2 napot. Megijedtem nagyon és erre az oldalra léptem. Kérdést tettem fel és a nagyja azt mondta hogy több mint valószínü, hogy terhes lettem. Én most nem akarom kritizálni a válaszolókat, isten ments attól, szeretem ezt az oldalt hálás is vagyok neki! Csaképp azután nőgyógyásznál is voltam és tesztet is végeztem, hát term. nem lettem terhes. Szóval nem igazán lehet hinni az idegeneknek (ahogyan nekem sem:P) ezért a legbiztosabb ha tesztelni fogsz. Nem kell szólj a szüleidnek, mert a szülők nélkül is tesztelhetsz.

És kívánom, hogy ne legyél terhes. Nem azért, mert tudom csodás dolog, de ha nem szeretnéd akkor bizony nem jó ha az vagy, ezért drukkolok én is :)

2009. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gratulálok a terhes anyukának! :) Holnap nem tudunk tesztet venni mert vasárnap lesz :(
2009. febr. 21. 19:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy terhes, hiába mindenki ilyenkor a legrosszabbat mondja. Ami érthető, jobb félni, mint megijedni. De nem olyan egyszerű összehozni egy gyereket, még ha peteérés napján totálba belédélvez a srác, akkor sem biztos, hogy besikerül. Élőváladékban kevés spermium van, és nem biztos, hogy az a kevés életképes is. Szóval attól is nagyon minimális esetben esnek teherbe.

De tesztelj, az megnyugtat, menzesz tényleg nagyon sok minden miatt késhet. Mi is így védekezünk, van, amikor 2-3 heteket is késik. Van ilyen.

2009. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valamint azt még nem tettem hozzá, hogy nekem a pajzsmirigyműködésemmel gond van. Fél évente járok dokihoz, aki mindig megnézi hogy javult e vmit vagy sem. Legközelebb áprilisban fogok menni.
2009. febr. 21. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!