Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a következő ultraha...

Mit jelent a következő ultrahang eredmény: 76x35 mm uterus, 4 mm endometrium?

Figyelt kérdés
Uh- on voltam, az orvos röptibe ennyit írt: 76x35 mm uterus, 4 mm endometrium. Semmit nem mondott csak elrohant, mert várják. Én még mindig itt állok tátott szájjal, és várom hogy valaki valamit mondjon.(Terhes nem terhes?) Ennyit a magyar eü ről. Ja nem magán orvosnál voltam hanem kórházban!!! Tud valaki valamit erre írni???
2007. nov. 14. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

írd be a keresőbe a szavakat én annyit találtam hogy az uterus a méh latin neve, az endometrium pedig A méh belső borítását hívjuk méhnyálkahártyának. A méhnek ez az a része, amely havonta megtelik vérrel, és ha nem esel teherbe, leválik, és eltávozik a testedből.

2007. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Próbáld meg a www.babanet.hu/szak/ oldalon feltenni a kérdésed, itt szakemberek válaszolnak rá.

Egyébként én sem értek semmit a leírtakból.:( 15. hetes kismama

2007. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha terhes lennél azt azért csak kellett volna mondania,nem?

Akkor ráírta volna,hogy gravditás x.,hogy hány hetes vagy!

Sürgősen keress másik dokt,akibe szorult némi empátia!

2007. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahangos papirodra rá kellett volna írni,ha terhes vagy. Nekem 6hetesen ráírták petezsák éles életjelenség kimutatható.
2007. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia!Az első a méhed mérete,a második a méhnyálkahártya vastagsága.Nem írtad miért voltál dokinál.De 4mm-es endometriummal nem vagy terhes,mert a beágyazódáshoz 10mm-nek kell kb.lennie.
2007. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!