Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahang eredmény a...

12 hetes ultrahang eredmény a védőnőnél marad? SOS!

Figyelt kérdés
Ma voltam védőnőnél, és odaadtam neki a 12 hetes ultrahang eredményem, és most nem találom. Holnap megyek a magánorvosomhoz, és gondoltam elviszem neki. Előkellene kerítenem? Vagy ez a normális, hogy a védőnőnél maradt? A doki kap másolatot? Vagy hogy van ez?
2011. aug. 22. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem vett el a védőnőm tőlem, mindig megnézte beírta a könyve és adta is vissza, hisz mikor mentem az orvoshoz akkor ő is elkérte megnézni
2011. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kiskönyvedben benne vannak a legfőbb adatok a babáról (hosszúság, nyaki redő mérete)? Ha nincs, akkor még az orvos előtt érdemes visszakérni a védőnőtől a leletet, mert ő nem fogja átküldeni.
2011. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még az orvoshoz menés előtt hívd fel a védőnőt. Akkor vissza tudod kérni vagy tud másolatot adni. Elméletileg nálunk csak lefénymásolja és adja is vissza. Illetve még a kis könyvbe is beírja az adatokat. Úgy tudom, hogy a doki nem kap másolatot. Én mindig úgy szoktam odaadni, hogy van egy "kis tesós" mappám, amiben a leletek, eredmények vannak és hangosan mondom, hogy mit adok át és azt is hogy mit kapok vissza. Utána még a kimenetel előtt átnézem, hogy megvan e minden. Remélem tudtam segíteni!

Egy gyönyörű 2 éves és egy 19 hetes magzat anyukája

2011. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mégse sikerülne visszakérni addig a leletet,az se baj,mert a védőnő mindent beír a kiskönyvbe.
2011. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most beszéltem vele, majd 1 óra múlva magyek a leletért. :) Mégegyszer köszi
2011. aug. 23. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!