Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Sápy Tamás Debrecen?

Dr. Sápy Tamás Debrecen?

Figyelt kérdés

Légyszi válaszoljon aki ismeri.

Próbáltam telefonon elérni, először ki volt kapcsolva, aztán meg egész nap nem vette fel és vissza sem hívott.

Szabadságon lenne, vagy szokott ilyet csinálni?

Hívogassam kitartóan, vagy vissza fog hívni?

Elég fontos lenne minél hamarabb bejelentkeznem hozzá.

5 éve jártam hozzá, akkor nem volt ilyen gondom.


2011. márc. 16. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nála szültem, csak ajánlani tudom.

Telefonon eddig még mindig elértem, nem volt gond. Lehet, hogy szabadságon van.

Telefonszáma a www.nnc.hu oldalon megtalálható.

2011. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El nem cserélném! Még nem szültem nála, de ő a nődokim és nagyon rendes. Inszemeket csinált nekem, és sajnos volt egy missed ab.-om. Megműtött, és semmi bajom nem lett utána nagyon ügyesen megműtött. Nekem sem mindig veszi fel a telefont, de lehet, hogy el van foglalva ilyenkor. Én általában délután 2-3 között hívtam, akkor vette fel mindig. :)
2011. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ma ismét ki van kapcsolva, valószínűleg szabadságon van, jövőhéten hátha fog tudni fogadni.

2011. márc. 17. 10:59
 4/4 anonim válasza:

A leg tutibb doki a világon Dr. Sápy Tamás!!!!!!!!!

Mindenkinek csak ajánlani tudom!! Úgy végzi a vizsgálatokat, hogy észre sem lehet venni. Emberileg is nagyon rendes! Olyan megnyerő, kedves hangja van, hogy elfelejtesz félni is amikor nála vagy. Van rád ideje, nem úgy mint a többinek, hogy gyorsan megvizsgálnak és már mehetsz is. Vele addig beszélgethetsz, amíg kérdésed van és mindenben segít. Apróság, de pl. a neved szólít és ez olyan kedves dolog. A nőgyógyásznál amúgy is kiszolgáltatott egy nő és olyan jó, hogy minden szempontból megfelel! Hozzá nem rettegek, amikor mennem kell! És ez egy nőnek FONTOS!

Szóval, mint dokit, imádom!

Ő tuti minden szempontból!!!!!!!!!

2011. máj. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!