Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki tud segítene, a Debrecen...

Aki tud segítene, a Debrecen Kaálival kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

A történetem a következő:8 hónap próbálkozás után sajnos méhen kívüli terhes lettem.Laparoszkópiával kimetszették tehát a petevezető megmaradt.3 hónapra rá HSG csináltak ahol bebizonyosodott hogy az egyik petevezető el van szűkülve és szabálytalan a lefutása, de a másik az átlagnál is jobb.Azt mondta a doki hogy egyelőre nem nyúlnak hozzá de ha megint ez méhen kívüli lenne akkor eltávolítják a petevezetőt.Azt mondta ami kézenfekvő is hogy 50 % az esélyem erre.:((

A kérdésem az lenne hogy nem e lenne érdemes elmennem a Kaáliba hogy ott is halljak véleményt a leleteim alapján?És hogy ha megnézik a leleteimet és véleményt kérek kell e fizetnem érte?Aki válaszolna nekem nagyon megköszönöm.


2009. okt. 21. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Erre én is kiváncsi lennék mert én is gondolkodom a Kaáli intézeten.

Ha nem nagy kérés leírnád hogyan történt a műtéted?

Nekem hétfön lesz laparom, bár más ok miatt és egy kicsit be vagyok ijedve.

2009. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a pesti Kaáliba járok, de gondolom egységesek az árak.

Ahhoz, hogy megnézzék a leleteidet, és beszélges a dokival, 13 ezer Ft-ot kell fizetni. Ez az első alkalom, ahol megbeszélitek, hogyan tovább.

Szerintem menj el, ha van tudsz erre pénzt áldozni!

Lehet, hogy érdemes lenne minden hónapban hüvelyi UH-gal nézni a tüszőérésed, és amikor a jó oldalon érik, akkor próbálkozni csak.

2009. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok.

Kedves első.

Ezt a műtétet ki lehet bírni hála istennek hamar fel lehet belőle épülni.

Szóval altatásban történik.Nekem nem volt semmi bajom ébredés után csak annyi hogy nagyon szomjas voltam és emlékszem halványan hogy mikor felkeltem nagyon remegett a lábam.Nem volt hányingerem sem és a fejem sem fájt mert ez sajnos elképzelhető sokaknak vannak ilyen bajai altatás után.A hasam fájt kicsit húzódott a pici seb.Egy egy centis vágásom volt köldökben és a két petevezetőnél .mindegyikbe egy öltést kaptam.Altatás után mikor felkeltem sokat fájt a vállamnál azt mondták a gáz miatt van mert a hasadat feltöltik gázzal hogy jól hozzáférjenek a szervekhez.2 hét alatt teljesen felépültem, minden nap egyre jobban voltam.2-3 napig szorultam segítségre házimunkában.3 hétig no szex.Ami még kellemetlen olt hogy kaptam katétert meg beöntést 2*.De gondolom te is baba miatt csinálod, gondolj arra hogy ezután csak jó jöhet, és szép dolgok várnak majd rád.Ha még kíváncsi vagy nyugodtan kérdezz.Sok sikert neked és kitartást.

Mivel műtenek egyébként?Régóta szettnétek babát?


Szia

2009. okt. 22. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!