Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH-teszt csak terhesség...

LH-teszt csak terhesség esetén lehet pozitív közvetlenül a mensi előtt? Vagy már a következő ciklus miatt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Csak terhesség esetnén pozitív!
2011. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor ezt nem értem. Teganp, és ma is pozitív az LH-teszt (terhességi nem volt itthon) viszont ma elkezdtem egy picit vérezni (rózsaszínes) inszem után vagyok 2 héttel.

Megyek veszek tesztet.

2011. márc. 17. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok!Tesztelj!csináltál már?Nem kaptál gyógyszert,ha netán véreznél?
2011. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit, csak a bromot kell szednem este 1-et "amíg terhes nem leszek" Így mondta a doki...
2011. márc. 17. 11:17
 5/9 anonim ***** válasza:

azt hiszem Duphaston szoktak adni,de ebben nem vagyok biztos!

Menj vegyél tesztet!!!!

2011. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Vettem tesztet, negatív :(

Nem írja hanyas erősségű, kerestem, nem találtam (clearblue)

2011. márc. 17. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden nőnek a szervezetében megtalálható az LH hormon az egész ciklus során. Bizonyos személyeknél ez a mennyiség esetenként olyan sok lehet, hogy egy adott tesztmárkával már kimutatható. Az LH mennyisége ciklusról-ciklusra is változhat, így lehet, hogy az egyik ciklusban van halvány csíkod az LH-n a ciklus második felében, egy másik ciklusban pedig hófehér a teszt. Azért kell a jóstesztet több napon keresztül csinálni, hogy a hCG mennyiségi változását észrevedd és ki tudd zárni, hogy csupán a mindig jelenlevő LH-t láttad.


Csak olyanoknak tudom ajánlani a jóstesztelést, akik könnyedén fogják fel, ha az erősödő tesztek után mégis a mens jön, vagy hogy a terhességi teszt negatív. A jóstesztelést úgy kell felfogni, mint egy lehetőséget, amellyel korábban megtudhatjuk, hogy jön a baba. Nem szabad túlságosan beleélni magunkat, mert előfordulnak téves eredmények is (A helytelenül pozitív esetek száma magasabb, mint a helytelenül negatívaké. Az is előfordul, hogy a jósteszt nem mutat babát, pedig mégis van).


A ciklus végén az LH és FSH mennyisége újra növekedni kezd, bár ez csak minimális. Ezért lehetséges, hogy a tesztvonal intenzitása minimálisan nő, te mégsem vagy terhes. Általánosságban elmondható, hogy 12 nappal a tüszőrepedés után az ovuteszten a két csík általában már majdnem egyforma erősségű, ha sikerült teherbe esned. Ha a tesztcsík ezen a napon jóval halványabb, mint a kontroll, akkor tényleg csak az LH-t mutatja, amely már a következő ciklus tüszőinek növekedését készíti elő.

bővebben a [link] -on olvashatsz róla..

Reménykedem és drukkolok, hogy a babát jelzi :) !!

2011. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Egyébként mikor nem kellene megjönnie?
2011. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Én is voltam már így, mint te. Véletlenül azzal teszteltem és nem terhességivel, és erős pozitív lett. De aznap később meg is jött, úgyhogy sajnos nem voltam terhes. Pedig hirtelen úgy megörültem így, 4 év után. :S
2011. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!