Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez terhesség? A ciklus...

Lehet ez terhesség? A ciklus 10. napjának reggelén voltunk együtt, és szeretnénk babát.

Figyelt kérdés

általában a 12. napon érzek ovulációs fájdalmat, és 26 napos mindig a ciklusom)

Azóta nem voltunk együtt, mivel közben jelentkezett egy fertőzésem, amit a doktor kivizsgált, de nem tudja még megmondani, hogy mi, viszont nem veszélyes szerinte- jelenleg egyébként elmúltak a tüneteim.

a ciklus 18. napjának délelőttjén éreztem enyhe menstruációs fájdalmakat, de csak kis ideig, és enyhébben mint szokott, akkor kis alhasi puffadást is láttam.

Azóta semmi jelet nem észleltem.

Hjajj olyan nehéz kivárni az eredményeket.... a 26. napon már tesztelhetek? vagy inkább a 28. napon nézzem, ha nem jön meg addig?

volt valakinek hasonló?


2011. ápr. 8. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia,

először is drukkolok nagyon! Teszttől és a szervezetedtől is függ, hogy milyen hamar mutatja ki a terhességet. Nekem a nemvárt előtt 3 nappal már kimutatta egy közepes erősségű teszt, de olvastam, hogy van akinek sokkal később lett pozi. Én a 26. napon, ha mindig akkor jön meg, már tesztelnék első vizeletből, tutira nem bírnék tovább várni. :)

Hányadikára nem várod egyébként?

2011. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hááát, határeset! Reggeli első vizeletből 10-es teszttel már megpróbálhatod, de ha -, akkor se kenődj el. Lehet hogy a beágyazódás kicsit később volt és akkor még nem termelődött elég HCG.
2011. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz terhes, bár a fent leírt tünetek inkább később szoktak jelentkezni.


Drukkolok Neked! Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény légyszi!

2011. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem volt hasonló!

Késett 1 napot a mensim. Előtte levő nap voltak mensis fájdalmak enyhén kis ideig, mint neked és közben HIRTELEN felpuffadt a hasam majd ezt követte egy erős fejfájás és szédülés!! És másnap reggel megjött a mensim, pedig már reménykedtem...Viszont még azt hozzátenném, hogy a mensim másabb volt (nagyon vizes volt) és másabb fájdalmakkal, konkrétan amikor véreztem el kezdett nagyon szúrni a jobb oldalnál a hasam alja egy pontban! Szóval teljesen más volt ez a mensi. És most pedig kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz ha lesz. De jó lenne, ha már nem jönne és babás lennék...

Szerintem ha késik a mensid akkor másnap reggeli első vizeletből megpróbálhatod a tesztelést!

2011. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Egy hét múlvára (péntekre) nem várom...

2011. ápr. 8. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:

15:25-ös vagyok

Én is péntek/szombatra nem várom! :)

Drukkoljunk egymásnak!

2011. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rendben!

Megírom majd az eredményt

2011. ápr. 8. 20:33
 8/10 A kérdező kommentje:

olvastam hogy ovulációs tesztet jósként is lehet használni terhesség kimutatására- az LH és HCG hasonlósága miatt, néhány nappal korábban mutathatja ki a pozitív eredményt, akkor, ha erősödik a csík naponta...

Hát én ma kipróbáltam, de mivel nem olvastam, hogy reggeli vizelet kell, este néztem, és majdnem ugyanolyan erős volt a két csík- most nem tudom ez így jobb-e vagy rosszabb, hogy estivel néztem.... holnap reggel is megnézem.

2011. ápr. 9. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:

15:25-ös vagyok!

Hát ez bíztató! Dehát mennyire lehet ennek hinni??

Nekem még 5 napom van a nemvártig és tegnap volt egy kis barnázásom, de ez mára elmúlt! És tegnap este óta émelygek...Remélem nincs semmi bajom és a baba miatt van ez...aggódom nagyon hogy valami hormonprobléma! :(

2011. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintem biztosan nem most van hormonproblémád! Inkább a legjobbra gondolj.
2011. ápr. 10. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!