Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Mensi" napján mitől lehet...

"Mensi" napján mitől lehet egyik pillanatról a másikra a hirtelen felpuffadás majd erőteljes szédülés és fejfájás?

Figyelt kérdés

Ilyet még nem tapasztaltam:

"Mensi" első napján ez történt most velem. Nem is jött meg rendesen ahogy kéne, először egy kis sötétbarna volt, majd egy nagyon kevés rózsaszín eddig görcs nélkül. Az a valódi nagyon piros nyúlós vér még nem jött. Mindig pontosan szokott megjönni. A hőm egyenlőre még alaphő felett van 2 tizeddel. Ha holnap leesik alaphőre vagy az alá és nem jön meg rendesen akkor mi állhat a háttérben? Ciszta? Na és ha még fent marad a hőm, akkor ez akár még baba is lehet? De gondolom, ha holnap a hőm is leesik, akkor már baba kizárva...


2011. márc. 17. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teszt?
2011. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Holnap reggelre tervezném a tesztet: x-epil vizeletbemártós.

Az ovum március 4-én volt.

2011. márc. 17. 13:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Várd meg reggelt, de szerintem nincs baba!
2011. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor most valami hormonproblémám van? 1 éve már minden rendben volt. :(
2011. márc. 17. 14:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi, csak szimplán nincs baba és meg fog jönni. Lehet,hogy most max. máshogy mint egyébként! Mivel esni kezdett a hőd, holnap, holnapután szerintem meg fog jönni rendesen!
2011. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csinálj reggel tesztet! Akár baba is lehet...
2011. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon gyanú, hogy valami nem stimmel. Nem azt mondom, hogy biztos baba, de hogy valami van, az tuti. Persze reménykedem, hátha baba. Furcsa tüneteim vannak...Ennyire nem lehet beképzelni. És sose szokott késni a mensim. De lehet, hogy most az időváltozás miatt van az egész, ez lehet persze. Márc. 4-én volt ovum, ma kellett megjönnie.
2011. márc. 17. 14:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha ma kellene megjönnie, akkor meg persze, hogy várj! Bár hidd el, olyan tüneteket is tud az ember produkálni, hogy nem is gondolná!:)
2011. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy álterhes vagyok, mert nekem bizony van egy pár terhestünetem...

Vagy ciszta is lehet.

2011. márc. 17. 15:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Cisztától általában (nem mindig persze), de késni szokott. Barátnőmnek volt, de neki akkor egyáltalán nem jött meg. Ő szegény azt hitte, hogy a babás. A másik variáció, hogy kifakad a ciszta,akkor viszont erősebb a vérzés, mint szokott!

Tudom, hogy nehéz, de ne görcsölj rá ennyire, mert ezért produkálod a tüneteket!

2011. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!