Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett a peteérésem?...

Mikor lehetett a peteérésem? Voltam dokinál és azt mondta, hogy látja jobb oldalon egy szép nagy tüsző helyét. Ez a sárgatest lehet?

Figyelt kérdés
Folyadékot már nem láthatott. Meddig látszik a folt, azaz a tüsző helye?
2011. márc. 17. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom meddig látszik, de nekem is hasonló volt. Mondjuk annyi, hogy én "éreztem", hogy mikor volt. Rá 4-5 napra mentem, akkor már csak az összeesett tüszőt látta (nekem is jobb oldalon), de folyadék már nálam sem volt. Azt mondta,hogy valszeg már felszívódott. Tehát lehet, hogy neked is uh előtt 4-5 nappal lehetett ovud!
2011. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, talán akkor még lehet esélyem, mert egy héttel azelőtt voltunk együtt mikor a doki ezt mondta..de lehet, hogy lemaradtunk..
2011. márc. 18. 08:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit! Elvileg van rá esély,hogy összejött!:)

De ha elfogadsz egy tanácsot, az a legbiztosabb, ha kb. a 10. naptól két naponta együtt vagytok!

2011. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak pont előtte egy héttel voltam dokinál, és azt mondta nem lát semmit, minden ok, és emiatt nem izgattam magam. Amúgy igyekszünk:-)
2011. márc. 18. 10:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval nem látott érésben levő tüszőt, erre egy héttel később elmentem, hogy mi van és akkor másik géppel nézte és mondta, hogy nemrég volt peteérésem. Nem is értem.
2011. márc. 18. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az első gép nem volt annyira érzékeny, és mivel előtt egy héttel voltál, azzal még valóban nem látott semmit!

Ne görcsölj! Nyugi! Mi jövőhónapban állnánk neki élesben, és én más miatt mentem uh-ra, de ha már ott voltam, megnézettem. Megnyugtatott,hogy volt és mondta,hogy na ezt itt zárjuk is le!:) Ennél többet ne foglalkozzak vele, majd visszatérünk rá (remélem nem), ha kb. 4 hónap után sem jön össze. Normális doki, meg elég sokat fizetek neki, hogy 4 hónap után már foglalkozzon a dologgal!:)

Szóval meg volt a pé-d, figyeljetek a következő hónapban és össze fog jönni! Sok sikert!

2011. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van. Néha jön rám csak a görcsölés, végülis az a lényeg, h volt peteérés, gyanítom,h lemaradtunk róla, de nem baj. Sok sikert nektek is!
2011. márc. 18. 12:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült akkor?
jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!