Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit szedtem a ciklusom...

Clostit szedtem a ciklusom 5-ik napjától napi 2x1szemet.10-ik és a 13-ik nap ultrahanggal megnézett a doki. Azt mondta minden jó, a jobb oldalon látott szép petét, azt mondta próbálkozzunk. Ma fájdogál a hasam. Valakinek van ötlete mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ez volt most vasárnapmármint a doki vizsgálata.Mindent be is vetettünk a párommal.Ma fájdogál a hasam. Valakinek van ötlete mitől lehet? Ez volt az első clostis hónapom, nem tudom milyen tüneteket produkálhat.
2009. máj. 6. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a derekam is fáj. :( Azért fogalmaztam ilyen idiótán, mert a rendszer mindig kiírta, hogy ez sem jó igy, az sem jó úgy. Vagy háromszor újra kellett szerkesztenem. Örültem, hogy elfogadta végre. :)
2009. máj. 6. 19:40
 2/3 anonim ***** válasza:

hányadik ciklusnapon vagy? nekem peteérés után egy héttel tíz nappal kezdett fájni mindkét terhességnél (kb. akkor amikor mensi előtt is, ezért nagyon nehéz megmondani, hogy ez most mi).


a fájás lehet beágyazódás, de felfázás, vagy pszichés tünet is simán belefér...

2009. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)Ma vagyok a 16-ik napon. Azt még elfelejtettem, hogy hétfő óta iszom a palástfűteát.
2009. máj. 6. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!