Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Lehet, hogy terhes vagyok? Március10-én nem védekeztünk,16-án kellett volna megjönnie, de még semmi. Mivel egy héttel a menzeszidőszak előtt volt (igaz, hogy még nem jött meg), elvileg még nem mutat semmit a teszt. Csináltam is, negatív.

Figyelt kérdés
4hónapig szedtem Diane35-öt,egy hónapja nem kezdtem el újra szedni,használtunk gumit,csak 10-én nem.Azt tudom,hogy a fogamzástól számítva minimum 2 hét múlva mutat biztosat a teszt,de meg is kellett volna már jönnie=(Az is igaz,hogy úgy számoltam,hogy mikor kell megjönnie,mintha még szedném a tabit..Most mi a franc lehet?
2011. márc. 18. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a tabletta abbahagyása kavarta meg a ciklusodat, és azért késik. Az is lehet, hogy valóban teherbe estél, de azt leghamarabb aktus után 2 héttel mutatja ki egy teszt, szóval még nem érdemes tesztelni. De miért nem védekeztetek? Ha felelősségteljesen védekeztetek volna, most nem kellene emiatt idegeskedned. Kívánom, hogy ne legyen baba, mert gondolom, még nem szeretnétek. De legközelebb figyeljetek oda, és védekezzetek normálisan! Ez nem játék, remélem, most tanulsz ebből az esetből. A lényeg, hogy nyugodj meg, mert a stressztől is késhet. Ha nem jön meg, 25. körül csinálj egy tesztet.
2011. márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lemaradt egy kérdésem. Megszakítást használtatok (ami ugye nem védekezés), vagy beléd élvezett a barátod?
2011. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat,hogy a gyógyszer abbahagyása miatt késik,de az is terhes vagy.



Így jár az aki nem védekezik.

Nem sokkal vagyok idősebb tőled,érdekes módon bennem soha nem merült fel hogy terhes lehetek,mert MINDIG védekeztünk.

Kívánom,hogy ne legyél terhes mert nem vagy még elég felelősségteljes egy gyerek felneveléséhez.

2011. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!