Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1982. 06. 04-én 06.20-kor...

1982. 06. 04-én 06.20-kor születtem Tatán. Mikor foganna kislányunk Jónás módszer szerint?

Figyelt kérdés
Köszi a segítségeteket!
2011. márc. 18. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ebben a prezentációban bemutatják, hogy használhatod azt a kalkulátort, ami segíthet neked ebben:


[link]


Kicsit bonyolult, angol is + nem találtam meg benne, hogy mikor lehet kislány-kisfiú, hátha neked sikerül.


Köszi, hogy felhívtad a figyelmem erre a módszerre, teljesen megdöbbenve olvastam, hogy ilyen is van..


További szép estét, sok sikert :)

2011. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged! Egy próbát azért megér.:)

Nektek is szép estét!

2011. márc. 18. 20:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajna nem tudom megnyitni.:(Esetleg valaki nem tudná megnézni nekem? Köszi!
2011. márc. 18. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Remélem sikerül meg nyitni!

2011. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Meg csinátam magamnak is és a mensim helyére írta a peteérést!Hát én nem értem!

A piros vizszintes vonal az esélyes időszak,a függőleges a megtermékenyülés napja függőleges felett kis jel a fiú vagy lány esélye,sárga pont a mensi,fekete a peteérés ciklus szerint!Számozva csak a vasárnapok vannak így tudod kb.behatárolni a napokat!

Egy próbát persze meg ér de akkor sem tudom peteérés nélkü mi termékenyülne meg!!!A cikus.hu-n van oyan lehetőség ami segíthet a baba nemében szerintem az biztosabb bár igazából azt úgyis apu kromoszómái határozzák meg de persze nem minegy az időztés sem!

Sok sikert!

2011. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem is menzi idejére tette sajnos a jónás napokat!

de ha figyeled, előbb utóbb (nekem nyárra) eltolódik a menzi és a holdállás úgy, hogy ne menzi idejére essen.

én is nagyon elszomorodtam, hogy nekem még ez sem jön be :(

2011. márc. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20,43-asnak nagyon köszönöm a részletes tájékoztatót! Eddig nem tudtam pontosan, hogy melyik napok is a termékenyek, mikor célszerű együtt lenni (függőleges, vízszintes vonalakra gondolok).
2011. márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jött be ez a Jónás-módszer. A kisfiam még véletlenül sem eszerint fogant, és most is a mensi idejére teszi az ovut, az ovu idejére meg a mensit. :S Szóval ettől sokkal jobb módszer az, hogy a pé előtt kislány a pé-kor és után kisfiú.
2011. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi csajok! Majd meglátjuk ebből mi sül ki.:)

Sok sikert mindenkinek!

2011. márc. 19. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!