Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk párommal még egy...

Szeretnénk párommal még egy babát, már van egy 1,5 éves kislányunk, de nemrég derült ki hogy epekövem van. Szerintetek ettől vállalhatok babát?

Figyelt kérdés
Attól félek ha nő a poci akkor elmozdul a kő. De nem merem megműttetni.
2011. szept. 23. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm végig kínlódta a terhességét,mert folyton begörcsölt az epéje.Félt nehogy beinduljon a szülése,alig bírt bármit is enni,szóval szörnyű volt.Epekőve volt,szülés után megműtötték.Én nem vállalnék így babát,előbb rendezném ezt a dolgot.
2011. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor csak rá kellene szánnom magam.
2011. szept. 23. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az első szülésem után 4 héttel volt az első epeköves rohamom, a szigorúan betartott diéta ellenére 2 héttel később már napi szinten görcsöltem, a tejem elment. Sürgősséggel kaptam időpontot a műtétre, kevesebb, mint 24 órát voltam a kórházban és 3 nappal a műtét után már emelgettem a babát. A következő terhességemnél pedig baromi boldog voltam ,hogy legalább ezzel nem kell már foglalkoznom, ez nem okozhat galibát. A terhesség egyébként felerősíti a tüneteket, nem hiszem, hogy jó érzés terhesen görcsölni. Mielőbb legyél túl rajta, és jöhet a következő baba! Nem érdemes halogatni, magától nem szívódik fel a kő, tenned kell ellene.
2011. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne hogy megműtsenek még az újabb baba előtt.
2011. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 4 hónapos volt a kicsi, mikor hatalmas görcsök közepette kiderült, hogy epeköveim vannak. Több hónapos várólista stb. Mindegy úgy, hogy szoptattam 1 hónap szigorú zsírszegény diéta ellenére is görcsöltem, félig-meddig ismerős és maszek úton meg műtöttek. Már másnap amikor szoptathattam, behozták a fiam és cicire raktam :) már a műtét után 2 nappal emelgettem és elláttam. Hála az égnek azóta is tudok szoptatni, holnap lesz 10 hónapos. Szerintem se vágj bele úgy, hogy ott a kő, maga a műtét nem egy nagy durranás. Mi lassan tervezzük a másodikat, az biztos, hogy nem fogom végig görcsölni :))

2011. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Azt hiszem nincs más választásom, ezért megműttetem magam. Utána jöhet a második baba:)
2011. szept. 24. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!