Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel hirtelen jött fehér...

Ma reggel hirtelen jött fehér folyást vettem észre, nincs szaga, nem csíp, sűrű és fehér, mint a testápoló. 26 naposak a ciklusaim, ma tartok a 20. napon. Tegnap volt egy két csepp barnázásom. Enyhén görcsölök tegnap óta. Sikerülhetett?

Figyelt kérdés
Fél éve próbálkozunk de ilyet még nem tapasztaltam.Mensi elött 1-2 nappal vizes folyásom szokott lenni ,de az nem hagy nyomot a fehérnemün ez pedig igen.Ilyenkor a mellem is szokott feszülni most viszont csak nagyobb keményebb de nem fáj.Köszi hogy meg halgattatok.Korai az öröm?
2008. febr. 6. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az öröm midenképpen korai,de ha nem jön meg, 2-3 napra rá csinálj tesztet és minden kiderül.

Én szorítok,sok sikert!

2008. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Csati az előttem szólóhoz,én még mindig a késéstől számított egy hetet javasolnám tesztelésre,mert korai vetélés nagyon sűrűn előfordul sajnos,és bizony a teszt attól lehet pozitív,a váladék pedig lehet felfázástól is,hiába nem csíp.Én attól drukkolok,és írj,hogy mi lett a végeredmény.Sok sikert.Egy öreg róka
2008. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A luteális fázis felénél a legtöbb nőnek krémes a nyálkája.

Az egy-két csepp barnázás jó jel lehet.

Azt írtad hogy mensi előtt 1-2 nappal vizes folyásod szokott lenni, de akkor nem értem miért hasonlítod össze a mostani folyásodat az akkorival, mikor most a 20 cn.-en vagy és 26 napos a ciklusod.

Igen, korai az öröm, viszont esélyed van rá a barnázás miatt. Szurkolok!

2008. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!