Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmondanátok a véleményeteket...

Elmondanátok a véleményeteket a hőgörbémröl! Sajnos én úgy látom ebben a hónapban nem lesz baba!?

Figyelt kérdés

Úgy látom nem volt tüszőrepedés,mert nem emelkedik a höm!

El vagyok kenödve,ezelött hónapban meg 3 peteérésem volt,és mindháromszor emelkedett is a höm 36.8 ig...most meg.......

A cickafarkfű tea nem tudja elnyomni a höm??? mert azt iszom.Köszi a válaszokat!!


2011. márc. 19. 14:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a görbém is,bocsi lemaradt:)

2011. márc. 19. 14:02
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne igyál és ne szedjél semmit!!!!

A cickafarkfű teát amúgy is csak az elején szabad inni, az csak a peteérést segítheti elő. De én azt ajánlom ne igyál és ne szedj semmit, mert rosszabbat csinálsz ezzel! Hagyd a természetre, ha a baba jönni akar, majd jönni fog. Én is így voltam, hogy szedtem mindenfélét, meg ittam a teákat és csak jól bekavarták akkor a ciklusomat.

Egyébként az ovulációd még simán bekövetkezhet, ezen ne izgulj, de ne igyad többet a teát, azt tanácsolom!

2011. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még lehet pé-d,nyugi,no tea,kellemes szexek,és jönni fog!
2011. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én ittam ebben a ciklusban,bár voltak kétejeim a teával kapcsolatban.az én hőm felment,szép szabályos a görbém,neked lehet nem volt még pé-d,mult ciklusban nekem pl.másodszor mikor leesett akkor volt.milyen hosszuak a ciklusaid az sem mindegy,nekem 18.napon van pé-m ,mult hoban is akkro volt.
2011. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15:25-ös vagyok,ja most látom hogy az elözö ciklusod 48 napos volt,akkor pé-d csak kb a 33-34.napon lehetne,mindig ilyen hosszu?mensi mindig pé-utáni átlag 14 napon van,bár gondolom ezt te is tudod.
2011. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem sem volt még peteérésed. Viszont ovu tesztet próbálhatnál vagy a PG53 mikroszkópot! Jól kiegészítik a hőmérőzést!

2011. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Lh teszteltem s de nem vált be szinte mindig pozitvat mutat igaz halványan de ott van!

A ciklusom azért volt ilyen hosszú mert műtétem volt és emiatt tolodott ki,de általában 30-32 napos ciklusom van!

2011. márc. 19. 19:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy az Lh teszted "halvány pozitív" volt?


Az ovu teszt akkor pozitív, ha a második csík ugyanolyan vagy erősebb, mint a controll csík!

(Ha halványabb a második csík, vagy csak egy csík van, akkor az negatív!)

2011. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

elözö válaszoló,én is meglepödtem de ugy olvastam egyszer itt hogy van amelyiknek erösebbnek vagy ugyanolyan erösnek kelle lenni,de van olyan ovuteszt is amelyik a negativ napon nem mutat második csikot,ez engem is összezavart annak idején amikor kérdeztem,mert nem tudtam hogy minden teszt már.bár ez alapon hogy bizzunk ilyen tesztekben,ráadásul nem is olcso dolog.

lehet a kérdezö ugy tudja hogy akkor nega ha nincs csik,vagy olyan a tesztje.

én corax-al teszteltem és az pl.ugyanolyan vagy erösebb kell legyen,legalább is nekem ezt irták.

én sem értem.

amugy kedves kérdezö szerintem sem volt ovud,pláne ha nögyogyászati volt a mütéted...lehet ez a ciklus most csuszik

2011. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

14 én ugyanolyan erös volt az Lh teszt mint a controll,de ugye a hőm nem emelkedett meg!

Ugy értettem,hogy nem vált be hogy mikor terhes lettem nem jól mutatta a napokat,és azon estem teherbe amin negativat mutatott!!

nem hiszem hogy kimardan a ciklusom ,most is megjött,és februárban 3 peteérésem is volt,Lh teszt erös pozitiv, ovulációs fájdalom,és hőmegemelkesés is tartozott hozzá,

Ezért nem értem most mi történik a testemben???

És persze pont akkor mikor már próbálkozhatnánk a babával...

2011. márc. 19. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!