Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha még az aktus után másnap...

Ha még az aktus után másnap is mennek ki belőlem a kiskatonák, akkor biztos hogy fel is jutottak?

Figyelt kérdés

Most volt peteérésem(remélem). Ha együtt voltunk pl. tegnap este én utána már nem mozogtam lefeküdtem aludni. Mareggel a munkahelyemen észrevettem a tisztaságin, hogy távoznak a katonák maradékai. Ez akkor azt jelenti, hogy még vannak a petevezetőmben is? Gondolom a fölösleg távozik még másnap is. Akkor bízhatok benne, hogy feljutottak és ha esetleg ma hajnalban van peteérésem akkor még sikerülhet a megtermékenyítés?

Igazából azért kérdezem, mert sokszor felmerül bennem, hogy ténylegesen feljutnak-e a kisfiúk, mivel számtalanszor érzem úgy hogy a spermák csak a hüvelyem alülső részébe jutnak.(nem az a "nagy lövő" a párom, már elnézést). És egy év után már sokminden megfordul a fejemben ovu után.


Nagyon köszönöm ha meg tudtok nyugtatni.


2009. febr. 23. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
attól függetlenül, hogy távozik egy része belőled nem jelenti azt, hogy nem marad bent, még ha azonnal ki is jön egy nagyobb mennyiség, akkor is lehet, hogy néhány még öt nap múlva is megtermékenyít, mert ne feledd több tízmillió hímivarsejt van egy "adagban" és ebből elég EGY legénykének a gáton lennie, én drukkolok, hogy legyen neked is egy kis szuperhősöd :-)
2009. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szia, ne aggódj attól meg fejuthat annyi ami pont elég egy babahoz, sok sikert
2009. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.:) Már nagyon szeretnénk a kiscsillagot.:)

Nektek gratula ha már van baba, ha még nincs akkor szorítok.

2009. febr. 23. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!