Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz alatt teherbeesni?...

Menzesz alatt teherbeesni? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos most már semmiben nem lehetünk biztosak, még akkor is lehetünk terhesek, ha vérzünk.
2011. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi és kb. mennyi rá az esély?
2011. márc. 20. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Mensiztél és úgy érzed terhes vagy?

Én is úgy érzem amúgy, csak azért gondolom, hogy mégsem vagyok az, mert most már leesett a hőm alaphőre, de nagyon nehezen akart leesni és késett is valamint furcsa tüneteim voltak.

2011. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem érzek semmit, csak menszi alatt, mikor együtt voltunk a párommal történt egy kis baleset(kiszakadt a gumi, még sose jártunk így), ezért érdekel. Van már 2 kislányunk és nem zárkózunk el egy harmadik baba elől sem, bár még várnánk 2-3 évet, de ha esetleg úgy alakul mindenképp megtartanánk :) Nektek sok sikert a babához!
2011. márc. 20. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!