Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok a mátészalkai...

Tapasztalatok a mátészalkai kórházról? Egy nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyenek a nővérek, a csecsemősök, a szobák. Lehet babás szobát kérni, vagy ha nem akkor mire van lehetőség? Azt tudom, hogy koraszülött osztálya nincs. De amúgy mennyire rendezett,s felszerelt? Fontos lenne a válaszotok!
2011. márc. 20. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Első babámat szültem ott 6 évvel ezelőtt, egy olyan orvosnál, aki azóta sajnos már nem dolgozik az osztályon. Így nyugodt szívvel orvost nem tudok neked ajánlani, éppen ezért szültem másodjára Nyíregyházán.

Én babás szobában voltam, egy van, ha szerencséd van és épp nincs ott senki akkor oda kerülhetsz, ha vannak, akkor ki az osztályra. Én arról nem tudok nyilatkozni (az osztályról). A szoba szuper, tévével, mikró, hűtő, zuhanyzóval.

Szülésznőm nagyon nagyon kedves aranyos volt, sokat segített a szoptatásnál és neki köszönhetem azt is hogy nem lett tejlázam. Tulajdonképpen mindent ő mutatott meg.

Csecsemősök... Van ilyen is, olyan is. A szoptatásról csak hülyeségeket hallottam ott (azóta már tudom első gyereket 14 hóig, másodikat 1 éve szoptatom). Ehhez képest azt mondták sose lesz tejem. Sajnos én hiába voltam babás szobában, a babám besárgult, így nem lehetett velem (infuziót is kapott, UV fényezték). Mikor hazahoztam ordított sosem felejtem el. Első babával fogalmam sem volt mi lehet a baja. Levetkőztettem, akkor láttam, hogy véresre van csípve a feneke a kakától. Kedvesek voltak, csak..... döntsd el te.

Nyíregyházával összehasonlítva ég és föld. Felszereltség, hozzáértés, kedvesség, minden.

Ha van konkrét kérdésed írj, ha tudok válaszolok.

2011. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én 2 éve szültem ott.De nem volt fogadott orvosom,mert éppen szülés előtt egy hónappal költöztünk szabolcs megyébe.A szülésznők nagyon kedvesek,én éppen egy ügyeletben lévő debreceni orvosnál szültem.Most várom a második babát és úgy tervezem hogy a Gönczi Judithoz szeretnék járni,ő is kedves és kommunikatív.A Heizer doktor úr is nagyon jó volt,de ő már nem dolgozik ott,csak magánrendelője van.Megkérdezhetem hová valósi vagy?Biztosan akkor szalka környékéről.
2011. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, végre valaki reagált. A második válaszolónak válaszolva, szalkai vagyok, de nagyon gondolkozom, hogy inkább Nyíregyházára megyek.

Az első válaszolótól kérdezném, hogy Nyíregyen ki az orvosod?

2011. márc. 20. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Petróczy doktor az orvosom Nyíregyházán.
2011. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!