Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este szeretkezés után...

Tegnap este szeretkezés után észrevettem, hogy valami rózsaszínű folyásszerű jött ki belőlem. Ma kellene nem megjönnie. Azt hittem akkor megjön, de azóta se semmi. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Még ez is 2 esélyes. Vagy meg fog jönni és ez már annak a jele volt, vagy csak kis pecsételés és lehet még baba. Várj még sztem pár napot és ha nem jön meg, tesztelj!
2009. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnap este én is így jártam mint te.Nekem is szeretkezést közben volt rózsaszín folyásom, és utána semmi ma egész nap inkább fehéres volt és én csak 28-ra nem várom addig izgulhatok hogy mi van.Ha neked kiderült írd meg légyszi,hogy alakult a tesztelésed.Vagy még vársz pár napot?

2009. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:-) nekem ugyanez volt, és terhes voltam, ha szexeltünk, vagy ha fürödtem utána maszatoltam, amúgy meg semmi, csak késett és késett...
2009. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt az este és még mindig semmi.Bele se merek gondolni, hogy terhes lennék,mert nagyon félek a csalódástól.Tegnap tesztelte,igaz délután,de az negatív lett.Holnap reggel nem fogpk tudni tesztelni, mert nem volt időm menni tesztet venni.Ha délutánig nem jön meg,akkor du.tesztelek.
2009. febr. 23. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
mi lett az eredmény?????
2009. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos semmi eredmény!Tegnap nem tudtam tesztelni, ma meg annyira fáj a hasam, hogy szerintem meg fog rendesen jönni és akkor ugye tuti nem babó, hanem csak szórakozott a testem két napig az idegeimmel.Tényleg be tudja az emer nagyon beszélni magának, hogy a tünetek azok a tünetek.Mindenkinek nagyon szorítok, hogy összejöjjön.Én reménykedek a következő hónapban.
2009. febr. 25. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!