Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezés közben fájdalom....

Szeretkezés közben fájdalom. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Mostanában minden szeretkezés alatt azt érzem, hogy nagyon fáj a közösülés. Olyan, mintha valamibe beleütközne a férjem. Nem tudom ez mitől lehet, de nagyon kellemetlen. Akinek volt hasonló gondja, írjon kérlek.KÖSZI!
2011. aug. 10. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz fordulj, nem hinném, hogy itt valaki is meg tudná ezt neked válaszolni, valami elváltozás a hüvelyben talán, mert normális körülmények közt nem lehet fájdalmas az érintkezés.
2011. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
olyan nekem is van de csak ha teljesen beteszi de akkor ordítani tudnék úgy fáj!de én úgy érzem mintha valaminek neki nyomná és az fáj de nemtom én se hogy mér van ez :S
2011. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! nekem ugy kb 8-9 éve kezdődött hogy ugyanezt éreztem mint te...elmentem nőgyogyihoz és kiderült hogy cisztám van, de a jó indulatúak fajtájából (havonta megtelik, és a havival együtt kiürül) nem nagyobb mint egy dió, nem kell tőle félni, havonta egyszer ha pont akkor vagyunk együtt férjemmel azon az egy napon amikor megtelik :( akkor fáj nekem is. Azt mondta a doki hogy ezen kivül nem okoz gondot, mondtam kössz hisz ez is elég nagy gond :S de azt mondta hogy le lehet csipni, de amig nincs gyerekem addig nem akar ott "matatni" :S na mindegy a lényeg hogy valoszinüleg neked is ez lehet :( azért ne ijedj meg együtt lehet vele élni, ha nem akarod leszedetni és tényleg ez a gond.
2011. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden hónapban van egy pár nap amikor a méhnyak megrövidül, ez hormonok hatása miatt van, olyankor fájhat, főleg hátulról.
2011. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni de én sem tudom mitől van.Nálam a póz sem számít,bármilyen pózban fáj.Nincs cisztám és más bajom sem.Áprilisban volt egy konizációs műtétem és azt hittem majd utána jobb lesz de nem lett.38 éves vagyok de csak kb 3 éve van ez a kellemetlen érzés.
2011. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a 10:29-esnek van igaza,a méhszáj lejjebb ereszkedik,minden hónapban van ilyen és ilyenkor persze eléri a hancúrléc.ezért fáj.minden hónapban éreztél ilyet,vagy csak most?
2011. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 38 éves válaszoló vagyok,ha belegondolok lehet hogy igazad van utolsó.3 éve másik párom van akivel rendszeres a szex heti 6-7 alkalom ,még a volt férjemmel csak havonta egyszer kétszer bújtunk össze sőt az utolsó pár évben kb 3 havonta egyszer került sor szexre.Ritka szex alatt nem vettem észre de most a sok szex miatt többször érzem,viszont kevés olyan alkalom van amikor nem

érzem.Lehet az is hogy a szülések miatt lentebb van a méhem és ezért érzem szinte mindig?Én már erre is gyanakszom.

2011. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lányok, mindenkinek köszönöm a válaszokat.

Rendszeresen járok nődokihoz, és voltak cisztáim 2éve, de azóta nem talált. Mindenesetre ha ez hosszútávon is így marad, akkor másik orvoshoz is elmegyek.

Amúgy nálunk is gyakori a szex heti 5 alkalom, szóval ezt csak mostanában éreztem, az elmúlt hetekben.

2011. aug. 10. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!